Naga Markets

Zetly to nowoczesna i unikalna platforma dla fanów, klubów, federacji, sportowców i inwestorów, której celem jest kapitalizacja sportowych emocji, zaangażowanie fanów i stworzenie dla całego sportu pomostu do cyfrowego świata. Zetly ma zamiar m.in. tokenizować zespoły oraz sportowców dając im dodatkowe źródła przychodu. Na łamach telewizji Comparic24.TV gościem Marcina Wenusa będzie założyciel i CEO Zetly, Michał Glijer.

  • Co oznacza pojęcie „cyfrowa ekonomia” w sporcie? Jaka jest idea projektu Zetly? Na czym polega ekosystem wzajemnej synergii?
  • Na te i inne ciekawe pytania odpowie w nadchodzącym wywiadzie Michał Glijer, założyciel i CEO Zetly
  • Odwiedź stronę i dowiedz się więcej nt. projektu Zetly
  • Subskrybuj nasz kanał YouTube, aby nie przegapić żadnych materiałów!

Michał Glijer

Przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem w marketingu, w zarządzaniu projektami i inwestycjach. Założyciel Skyline Blockchain Agency. Współtwórca projektów i firm, w których pełnił funkcję CEO i dyrektora marketingu, m.in. Agencji Eventowej More Than Explore.Posiada duże doświadczenie w zakresie strategii, partnerstw i innowacji w sektorze usług marketingowych. Podróżnik, były sędzia koszykarski, z wykształcenia ekonomista i menedżer sportu. Michał pracuje w branży technologii blockchain od prawie dwóch lat, a jego życiową dewizą jest „Szanse się nie zdarzają. My je tworzymy”.

Zetly

Zetly to nowoczesna i unikalna platforma dla fanów, klubów, federacji, sportowców i inwestorów, której celem jest kapitalizacja sportowych emocji, zaangażowanie fanów i stworzenie dla całego sportu pomostu do cyfrowego świata. Zetly pomoże tokenizować zespoły oraz sportowców dając im dodatkowe źródła przychodu. Pozwoli skracać dystans pomiędzy światem sportu oraz kibicami, a także sprawiać, że bycie fanem stanie się doświadczeniem 24/7.

Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek tokenów klubowych, NFT, sportowych pamiątek i cyfrowego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki naszej platformie wszyscy mogą tworzyć własne NFT, sportowcy mogą organizować swoje akcje crowdfundingowe, federacje i kluby mogą oferować unikalne cyfrowe kolekcje. Nasza platforma będzie napędzać sport unikalnymi metodami oferując system nagród, grywalizacji, głosowania, a w przyszłości także rozwiązania takie jak ticketing, streaming, metaverse.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs pln | akcje mercator medical | forint kurs | wartość dolara | cd projekt notowania | playway akcje | brokerzy stp |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułPrezes mBanku: Zwyżka stóp proc. nie będzie neutralna dla koncepcji konwersji kredytów CHF
Następny artykułZłoty pozostaje w klinczu! RPP podniesie stopy, ale to nie umocni PLN, uważa Millenium
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here