Naga MarketsZespół shiba inu wysyła ostrzeżenie do inwestorów SHIBZespół stojący za kryptowalutą shiba inu (SHIB) wydał publiczne ostrzeżenie przed oszustwami internetowymi, które są skierowane głównie do inwestorów altcoinów.

Zespół shiba inu ostrzega inwestorów przed oszustwami

Proaktywne ostrzeżenie o oszustwie pojawiło się w formie tweeta, w którym wyszczególniono różne metody wykorzystywane do oszukiwania niczego nie podejrzewających ofiar ze społeczności shiba inu.Fałszywa grupa Shiba Telegram jest udostępniana we wszystkich mediach społecznościowych. Oszuści podszywają się pod oficjalne konta i tworzą fałszywych użytkowników. Odpowiadają oni za ogólne posty – brzmiało ostrzeżenie.

Podczas gdy shiba inu przyciąga aspirujących kryptowalutowych milionerów i miliarderów, oszuści zwiększyli wysiłki skierowane do nieostrożnych inwestorów na platformach mediów społecznościowych, w tym na Twitterze i Telegramie. Niektóre z powszechnych metod używanych do kontaktowania się z potencjalnymi ofiarami to podszywanie się pod oficjalne konta i kierowanie hashtagów, takich jak #shib #shibarmy #leash #shibaswap i #bone.

Ponadto, shiba inu podkreśliła, że społeczność nie oferuje żadnego rodzaju promocji, w tym zrzutów, bonusów, rozdawnictwa czy prezentów. Zgodnie z ogólną zasadą, inwestorzy powinni powstrzymać się od dzielenia się kluczami do portfela, danymi uwierzytelniającymi lub dołączania i śledzenia fałszywych kont w mediach społecznościowych.

Czerpiąc inspirację z sukcesu shiba inu, liczne tokeny o psiej tematyce zaczęły zalewać rynek kryptowalut. Ostatnio SHIB osiągnął rekordowy poziom 0,000086 dolara 28 października, ale od tego czasu walczy o utrzymanie swojej wartości.

Zespół programistów shiba inu opracował i wydał również inny token o nazwie doge killer (LEASH), który również odnotował ostatnio 130,3% wzrost.

Oprócz przyjęcia tokena do głównego nurtu, rosnąca społeczność inwestorów umieściła SHIB w niektórych z najbardziej popularnych giełd kryptowalutowych, w tym Binance.US i Crypto.com.

Szum wokół spinoffu dogecoina (DOGE) przypisuje się przedłużonemu okresowi hossy, który zwrócił wysokie zyski szczególnie dla małych inwestycji. Jak donosi Cointelegraph, inwestycja w wysokości 8000 dolarów dokonana przez 35-letniego kierownika magazynu supermarketu na początku 2021 roku jest obecnie warta ponad milion dolarów.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here