Naga MarketsKostki z napisem DAXPartner portalu Comparic.pl, broker Capital.com, zaprasza traderów do skorzystania z ograniczonej czasowo promocji, w ramach której handel na indeksie giełdowym DAX 30 będzie dostępny z zerowym spreadem. Oferta jest aktywna jedynie 30 października, pomiędzy godziną 09:00 i 19:00 czasu polskiego.

  • Chcąc wziąć udział w promocji wystarczy posiadać rachunek handlowy w Capital.com i dokonać transakcji na indeksie DAX 30 w czasie obowiązywania zerowych spreadów
  • Założenie konta zajmuje jedynie 3 minuty a trader uzyskuje dostęp do 3 tysięcy rynków bez dodatkowych prowizji
  • Jednocześnie przypominamy, że portal Comparic.pl prowadzi konkurs na typowanie kursu DAX. Sprawdź szczegóły

DAX 30 bez prowizji tylko 30 października. Skorzystaj z promocji Capital.com

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie brokera, ograniczona czasowo oferta handlu na DAX 30 bez spreadu obowiązuje jedynie 30 października przez 10 godzin (od 9:00 do 19:00). W tym czasie posiadacze rachunków tradingowych w Capital.com zawierający transakcje na niemieckim indeksie (kontrakt CFD) będą zwolnieni z kosztów wynikających z różnic pomiędzy cenami kupna i sprzedaży.

Już teraz załóż rachunek rzeczywisty w Capital.com i skorzystaj z promocji oraz weź udział w konkursie Comparic.pl na typowanie kursu DAX 30, w którym możesz wygrać laptopa lub zestaw książek o tematyce inwestycyjnej.

CHCĘ HANDLOWAĆ NA DAX BEZ SPREADU

Wytypuj kurs DAX 30 i wygraj Notebook Huawei MateBook D14 od Comparic.pl

Portal Comparic.pl wraz z brokerem Capital.com zaprasza do konkursu, w którym do wygrania jest Notebook Huawei MateBook D14 oraz dwa zestawy książek o tematyce inwestycyjnej. Jedyne co należy zrobić to wytypować kurs niemieckiego indeksu giełdowego DAX30 na 6 listopada 2020 roku, godzinę 12:00.

Konkurs trwa do 4 listopada 2020 do godziny 20:00. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą brały udziału w konkursie. Musisz posiadać zarejestrowany profil w serwisie Partnera Konkursu – Capital.com na adres email, który podajesz w Formularzu.

Wypełnij Zgłoszenie w formie formularza własnymi danymi kontaktowymi oraz typowaniem kursu DAX30 na dzień 6 listopada 2020 na godzinę 12 (CET). Notowania zostaną sprawdzone w oparciu o platformę Capital.com

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Wypełnij Zgłoszenie w formie formularza własnymi danymi kontaktowymi oraz typowaniem kursu DAX30 na dzień 6 listopada 2020 na godzinę 12 (CET). Notowania zostaną sprawdzone w oparciu o platformę Capital.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here