Naga MarketsZeneris Projekty zadebiutuje na NewConnect 24 listopadaWarszawa, 22.11.2021 (ISBnews) – Zeneris Projekty zadebiutuje na NewConnect w środę, 24 listopada, podała spółka.

W kwietniu br. spółka przeprowadziła ofertę publiczną akcji o łącznej wartości 3 mln zł.Jak podano wcześniej, środki z emisji akcji zostaną wydatkowane na dalszy wzrost skali działalności poprzez realizację kolejnych kontraktów z klientami z sektora przedsiębiorstw. Spółka rozważa także przeprowadzenie akwizycji firm z branży fotowoltaicznej (oferujących usługi projektowe oraz dostaw i montażu instalacji PV), położonych głównie w centralnej i wschodniej części kraju. Zeneris Projekty planuje również rozszerzyć portfolio usług w realizowanych inwestycjach, m.in. o instalacje związane z magazynowaniem energii oraz rozwiązania hybrydowe łączące energię pozyskiwaną z instalacji PV i hydroenergetycznych.

Zeneris Projekty realizuje dla swoich klientów inwestycje w hydroenergetykę oraz w instalacje fotowoltaiczne. Równocześnie Zeneris jest też biurem projektowym w zakresie budownictwa wodnego. Firma zajmuje się również projektowaniem zabezpieczeń przeciwpowodziowych dla samorządów i obiektów przemysłowych.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here