Naga MarketsZeneris Projekty chce rozpocząć ofertę na Crowdconnect.pl w najbliż. tygodniachZeneris Projekty planuje rozpocząć ofertę publiczną akcji przy udziale platformy Crowdconnect.pl w ciągu najbliższych tygodni, poinformował ISBnews prezes Mariusz Kostrzewa.

Zeneris Projekty planuje rozpocząć ofertę publiczną akcji przy udziale platformy Crowdconnect.pl

“Chcemy rozpocząć działania związane z emisją akcji w ciągu najbliższych tygodni” – powiedział Kostrzewa w rozmowie z ISBnews.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Liczymy na zdobycie zaufania inwestorów, przedstawiając to, co udało nam się do tej pory zrealizować i pokazując, że jesteśmy firmą, która działa nie tylko w zakresie fotowoltaiki, nie tylko w zakresie OZE, ale również na rynku projektowym” – dodał prezes.

Spółka zapowiedziała wcześniej, że zamierza przeprowadzić ofertę publiczną akcji o wartości do 3 mln zł, której warunki zostaną zaprezentowane na platformie Crowdconnect.pl w II kwartale 2021 r. i zadebiutować na rynku NewConnect w tym roku.

Zeneris Projekty realizuje dla swoich klientów inwestycje w hydroenergetykę oraz w instalacje fotowoltaiczne. Równocześnie Zeneris jest też biurem projektowym w zakresie budownictwa wodnego. Firma zajmuje się również projektowaniem zabezpieczeń przeciwpowodziowych dla samorządów i obiektów przemysłowych.

Autor: Kamila WajszczukConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here