Naga Markets

ZEN.COM, fintech o globalnym zasięgu został strategicznym partnerem największego banku w UkrainieUznany w Europie innowacyjny projekt fintech ZEN oraz popularny wśród mieszkańców Ukrainy PrivatBank, lider na krajowym rynku usług bankowych, podpisali umowę o strategicznym partnerstwie. Jednym z głównych celów strategicznej współpracy ZEN.COM i PrivatBanku jest odpowiedź na potrzeby mieszkańców Polski w zakresie szybkich, bezpiecznych i tanich przelewów pieniężnych do Ukrainy.

ZEN.COM nawiązuje strategiczne partnerstwo z PrivatBankiem

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i partnerstwu z wiodącymi operatorami na europejskim rynku, zapewniamy Ukraińcom usługi wysokich technologii i doskonałą oraz bezpieczną alternatywę dla nieformalnych kanałów przekazu pieniędzy – Dmytro Musienko, członek zarządu PrivatBanku ds. biznesu detalicznego.W ZEN.COM dążymy do zmiany sposobu, w jaki ludzie zarządzają swoimi finansami, zapewniając szybkie i wygodne rozwiązania. Nasza misja polega na uczynieniu usług finansowych bardziej dostępnymi i prostszymi dla wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania. Współpraca z PrivatBankiem pozwala nam kontynuować realizację tej misji także na Ukrainie, zapewniając naszym użytkownikom bezpieczeństwo i wygodę korzystania z naszych produktów – Michal Boguslawski, Chief Commercial Officer ZEN.COM.

Jesteśmy dumni, że będziemy mogli połączyć nasze innowacyjne rozwiązania fintechowe z doświadczeniem i ekspertyzą PrivatBanku. W ZEN.COM dostrzegamy duży potencjał na rynku ukraińskim i jako globalnie działający fintech chcemy przyczyniać się do jego rozwoju. Już teraz oferujemy naszym ukraińskim klientom specjalne warunki, takie jak  dostęp do planu Gold na rok za darmo, a dzięki naszej strategicznej współpracy z wiodącym bankiem na Ukrainie wkrótce wprowadzimy nowe produkty fintechowe, które sprawią, że zarządzanie finansami będzie dla Ukraińców jeszcze łatwiejsze i korzystniejsze – Olga Akopian, Head of Market Development Ukraine w ZEN.COM w Ukrainie.

PrivatBank – bank, któremu zaufało ponad 19 milionów klientów

PrivatBank – jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie banków na Ukrainie, nieustannie wprowadzający innowacyjne rozwiązania i kształtujący trendy na rynku usług bankowych. PrivatBank wspiera rozwój gospodarki kraju i jest atrakcyjną firmą inwestycyjną dla partnerów biznesowych z wielu krajów. Dlatego osoby fizyczne i przedstawiciele sektora biznesu uważają go za niezawodnego partnera w swoich sprawach finansowych.

ZEN.COM to jedno konto dla ponad 29 walut

ZEN.COM – to innowacyjny fintech, którego klienci mogą przeprowadzać błyskawiczne transfery środków z minimalną prowizją do dowolnego miejsca na świecie. Oprócz transferów, klienci ZEN.COM mogą bezpłatnie wypłacać gotówkę z kart ZEN Mastercard, natychmiast wymieniać pieniądze po najniższych kursach na rynku i rozliczać się w walutach obcych bez dodatkowych opłat bankowych za wymianę. 

ZEN to pełna kontrola nad finansami w wygodnej aplikacji na smartfonie:

 • szybka rejestracja online;
 • jedno konto dla 29+ walut;
 • wirtualna karta do płatności online;
 • minimalna prowizja za operacje finansowe;
 • korzystna wymiana walut w aplikacji mobilnej po najlepszych kursach;
 • transfery na kartę Mastercard do dowolnego miejsca na świecie bez ukrytych opłat;
 • szybkie międzynarodowe przelewy SEPA i SWIFT;
 • darmowe natychmiastowe transfery przez numer telefonu;
 • doładowanie konta z kart Mastercard® i VISA, gotówką za pomocą Paysafecash i w terminalach Planet Cash, przelewami bankowymi, Apple Pay i Google Pay, oraz wieloma innymi sposobami;
 • natychmiastowy cashback do 15% od partnerów sklepów;
 • możliwość zamówienia tradycyjnej fizycznej karty.

Aby dołączyć do ZEN, należy zainstalować aplikację na smartfonie i przejść szybką procedurę rejestracji online.

ZEN wybierają użytkownicy, którzy cenią sobie prostotę, bezpieczeństwo i szybkość rozliczeń. Aplikacja pomoże wygodnie przekazywać środki, korzystnie wymieniać walutę i dokonywać zakupów.

Ukraińcy mogą już teraz dołączyć do listy oczekujących, aby uzyskać dostęp do wszystkich produktów ZEN już od 1 lipca 2023 roku. 

Wkrótce pojawi się więcej szczegółów dotyczących współpracy między ZEN a PrivatBankiem oraz jakie korzyści otrzymają klienci.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
 • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCo z kursem euro i podwyżkami EBC? Czy EUR/USD zejdzie poniżej 1,07?
Następny artykułCo jest grane na GPW: realizacja zysków na Allegro i kontynuacja spadków CI Games. Krach na Wieltonie i kolejny niższy szczyt na Orlenie. CD Projekt i JSW nadal zaskakują. XTB i Creepy Jar z pozytywnymi sygnałami
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.