Naga MarketsAby uzyskać profesjonalne kwalifikacje z zakresu technologii blockchain, kryptowalut oraz ICO, nie trzeba już wyjeżdżać za granicę.  W poniedziałek 17 września rusza trzydniowe szkolenie organizowane przez Decentralized Solutions Academy we współpracy z Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Szkolenie potrwa trzy pełne dni: poniedziałek 17, środę 19 oraz piątek 21 września i odbędzie się na kampusie uczelni.  Uczestnicy otrzymają oficjalny certyfikat ukończenia szkolenia. Nasza redakcja jest jednym z patronów tego wydarzenia.


Program wydarzenia

Podczas konferencji odbędzie się 20 wykładów i warsztatów związanych z technologią blockchain, ICO, kryptoekonomią, przepisami prawnymi, produktami kryptograficznymi, pozyskiwaniem kapitału, jak również inteligentnymi kontraktami. Wśród konkretnych zagadnień poruszanych podczas tego wydarzenia znajdą się m.in. takie tematy jak:

  • Tokeny użytkowe (Utility Tokens) a tokeny o statusie papierów wartościowych (Security Tokens);
  • Różnica pomiędzy IPO a ICO;
  • Czy Malta jest prawdziwą blockchainową wyspą?;
  • Budowanie nowych modeli biznesowych z zastosowaniem blockchaina;
  • Wprowadzenie do programowania w zakresie technologii blockchain;
  • Stopień trudności wydobywania kryptowalut i tzw. pools;
  • Jak stworzyć białą księgę (tzw. white paper) dla ICO?

Zostaną także przedstawione koncepcje Proof-of-Work, Proof-of-Stake oraz Proof-of-Believability. Podczas wykładów prelegenci podzielą się w tym zakresie własnymi doświadczeniami, poruszą tematykę prawną chroniącą inwestorów oraz wskażą na ewentualne zagrożenia wynikające ze stosowania nowych technologii. Wśród wykładowców pojawi się m.in. Aaron Cunningham, community manager w IOST, Tomasz Kozar, specjalista ds. technologii chmury w firmie Microsoft oraz Katarzyna Lasota – Heller, prawnik, specjalista ds. międzynarodowych regulacji w dziedzinie kryptowalut.

Dla kogo jest to szkolenie i organizatorzy

Szkolenie to jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących lub którym obowiązki zawodowe bądź rodzinnie nie pozwalają na rozpoczęcie formalnych studiów, a   którym zależy na zdobyciu, w zaledwie kilka dni, gruntownych podstaw na temat szeroko pojętej tematyki blockchainowej. Będzie można uzyskać nie tylko wiedzę od ekspertów, lecz także nawiązać kontakty z osobami o podobnych zainteresowaniach w ramach networkingu.

Decentralized Solutions Academy (DS Academy) jest pierwszą instytucją edukacyjną w Polsce, która zajmuje się nauczaniem technologii rozproszonych rejestrów i zdecentralizowanych rozwiązań dla biznesu, zaś konferencje zorganizowana pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego stanowić będzie jednocześnie oficjalną inaugurację działalności DS Academy. Jej ideą przewodnią jest edukacja w zakresie technologii zdecentralizowanych. Zespół DS Academy to doświadczone osoby w branży blockchain. Ich doświadczenie umożliwi uczestnikom odkrycie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, dotyczących przedsięwzięć technologicznych.

Decentralized Solutions Academy jest wspierana przez Blockchain Alliance, który jest jedną z wiodących społeczności organizującej eventy o tematyce blockchain w Polsce. Konferencja odbędzie się na kampusie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Więcej informacji o tym wydarzeniu oraz o zakupie biletów można uzyskać na stronie wydarzenia: www.dsacademy.io

O Akademii Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest prywatną szkoła biznesu w Warszawie. Została ona założona w 1993 r. i nazwana imieniem Leona Koźmińskiego, polskiego profesora ekonomii i przedsiębiorczości. Akademia Leona Koźmińskiego (ALK) jest jedyną uczelnią wyższą w Polsce posiadającą akredytację EQUIS, AMBA, AACSB. Należy do przodujących szkół biznesu w kraju i Europie Środkowo – Wschodniej. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy”, a także tygodnik „WPROST”. Jako pierwsza w Polsce otrzymała wyróżnienie Polskiej Komisji Akredytacyjnej za kształcenie na kierunku zarządzanie.  Obecnie najwyższą notę PKA posiadają jeszcze trzy kierunki prowadzone w ALK, tj. prawo, administracja oraz finanse i rachunkowość.

Informacje o wydarzeniu w mediach społecznościowych

Strona www: http://dsacademy.io/

Facebook: https://www.facebook.com/dsacademyio/

Twitter: https://twitter.com/DSAcademyio

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dsacademy/tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here