Naga MarketsZbigniew Wieczorek podczas wykładu na FxCuffs 2017

Twórca portalu tylkopriceaction.pl i obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej społeczności traderskiej – Zbigniew Wieczorek – 5 kwietnia 2017 roku o 20:00 poprowadzi webinar o Price Action. Nie może Cię zabraknąć!


Holistyczna analiza rynku w Price Action

Webinar zatytułowany „Holistyczna analiza rynku w Price Action” na pierwszy rzut oka może nie mówić zbyt wiele, jak przyznaje jednak sam Zbigniew Wieczorek, w trakcie spotkania internetowego skupi się na:

  • Założeniach metody Price Action
  • Zależnościach występujących pomiędzy poszczególnymi jej elementami
  • Zastosowaniu w praktycznej diagnostyce rynku i wyszukiwaniu sygnałów kupna/sprzedaży
  • Zasadach otwierania pozycji, ustalania zleceń obronnych oraz zasięgów

Osoby, które nie miały do tej pory okazji zapoznać się z twórczością dra Zbigniewa Wieczorka, mogą między innymi sprawdzić jego analizy lub przeczytać wywiad.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Z. Wieczorek przyciąga słuchaczy również poza salami wykładowymi

„PA jest w pełni „ludzką” metodą, tj. człowiek bierze odpowiedzialność za całość analizy i tradingu. Każdy poziom S/R, każda formacja cenowa czy antycypacja musi być samodzielnie narysowana, zdiagnozowana. Inne techniki narzucają na wykres garść pół-automatycznych projekcji i człowiek nierzadko się w tym gubi” – komentował Zbigniew Wieczorek.

Zapoznaj się także z twórczością Niala Fullera – tradera, który jest bezpośrednią inspiracją Zbigniewa Wieczorka. Opisy jego strategii i regularne analizy publikowane są na łamach Comparic.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here