Naga Markets


Punktualnie o godzinie 16:00 rynki poznaliśmy raport National Association of Realtors (NAR), w którym opublikowano najnowsze wyniki sprzedaży istniejących nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Dane okazały się zdecydowanie gorsze od prognoz rynkowych.


Existing Home Sales w dół o 0,4%

Z raportu National Association of Realtors (NAR) wynika, iż pomimo prognoz zakładających wzrost sprzedaży istniejących nieruchomości o 1,5% do 5,52 mln., ich ilość zmalała w maju br. o 0,4% do 5,43 mln. Negatywny wydźwięk tej publikacji wzmacnia również ujemna rewizja poprzedniego odczytu do 5,45 mln. (-2,7%) z 5,46 mln. (-2,5%).

Lawrence Yun, główny ekonomista NAR twierdzi, że solidna gospodarka i rynek pracy powinny generować o wiele wyższe tempo sprzedaży niż to, co obserwujemy w tym roku. “Niewiarygodnie niska podaż nadal stanowi główną przeszkodę dla zwiększenia sprzedaży, ale nie ulega wątpliwości, że połączenie wyższych cen i stóp kredytu hipotecznego uszczupla budżety potencjalnych nabywców i ostatecznie uniemożliwia niektórym z nich wejście na rynek.” – dodał.

Spoglądając na notowania pary walutowej EURUSD zauważymy, że kurs od ubiegłego piątku porusza się w trendzie horyzontalnym. Biorąc pod uwagę, że z technicznego punktu widzenia konsolidacja jest formą korekty, coraz bardziej prawdopodobne wydaje się ewentualne wybicie dołem i kontynuacja spadków. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne spready na głównych parach walutowych.

EURUSD H4

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGeneral Electric – sytuacja techniczna po wykreśleniu z Dow Jones
Następny artykułUSDJPY – Lokalna linia trendu przełamana – 20/06/18
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here