Naga MarketsJeden z salonów CCCCzy spółka CCC jednak nie potrafi zrestrukturyzować przejętych firm? Pojawiają się głosy o możliwości sprzedaży KVAG, a plany wyciągnięcia zysków z Gino Rossi pojawiają się dopiero w 2020 roku. Co więcej – spółka informuje, że dopiero przedstawi plany na kolejne lata?! Czyli przejmowała bez planu, czy aż tak się pomyliła? A co na to wszystko notowania? Spadek może mówić wszystko. Technicznie spółka wybiła ważne wsparcie i ogromny zawód oczekiwań daje się we znaki. Gdzie znajdują się kolejne ważne wsparcia? Odpowiada Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.

Akcje CCC mocno w dół po wynikach, które zawiodły

Podczas dzisiejszej sesji o spółce CCC wiadomo z dwóch powodów: podane wyniki wraz z zapewnieniem o pozytywnym akcencie na koniec roku – oraz diametralne obniżenie notowań akcji podmiotu na polskim parkiecie. Spadek rzędu 6,5 procent w tym momencie zaskakuje, zwłaszcza, że wyniki firmy nie wydają się być negatywne.

To co najważniejsze dla podmiotu to całościowy wynik za trzy ostatnie kwartały, które kształtują się na poziomie straty 96,9 mln zł netto. Rok wcześniej zysk netto grupy wynosił w tym okresie 151,6 mln zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here