Naga MarketsJuż niebawem premiera odświeżonego wydania książki “Zawód inwestor giełdowy”, światowego bestsellera, stanowiącego kompendium wiedzy na temat inwestowania. Alexander Elder omawia w nim zagadnienia związane z psychologią tłumu, psychologią jednostki, kontrolowaniem ryzyka oraz zarządzaniem pozycją. W książce zostały również przedstawione konkretne narzędzia i systemy transakcyjne.


Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie uczy spokojnego i zdyscyplinowanego podejścia do rynków. Wyznacza jasne zasady zarządzania ryzykiem, przedstawia schematy transakcyjne oraz sposoby tworzenia planów inwestycyjnych oraz oceny samego siebie w k ontekście gotowości do handlowania. Książka dostarcza wiedzę, pomysły oraz narzędzia niezbędne do rozwinięcia własnego, efektywnego systemu transakcyjnego, poruszając kilka kluczowych kwestii:

  • Jak pokonać własne ograniczenia i rozwinąć silną dyscyplinę?
  • Jak identyfikować asymetryczne obszary rynku, w których potencjał zysków jest większy, a ryzyko straty mniejsze?
  • Jak efektywnie zarządzać kapitałem ustawiając poziomy wejścia, obrony oraz zysków?
  • Jak prowadzić dziennik transakcyjny, który sprawi, że staniesz się własnym nauczycielem?

Odniesienie sukcesu w tradingu opiera się na wiedzy, koncentracji i dyscyplinie. Dzięki połączeniu klasycznych mądrości z nowoczesnymi narzędziami transakcyjnymi Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie przenosi trading na wyższy poziom. Przejrzysta konstrukcja książki, prosty język oraz solidna dawka wiedzy sprawiły, że pozycja ta stała się niedoścignionym wzorem wśród książek giełdowych.

Pobierz darmowy fragment książki

Aby pokazać Ci jak wiele wartościowych treści zawiera ta publikacja, księgarnia Maklerska postanowiła udostępnić wszystkim zainteresowanym darmowy fragment, przedstawiający jedną z ciekawszych części książki, poświęconą tematyce psychologii jednostki.

Aby otrzymać bezpłatny fragment, wystarczy, że w komentarzu pod właściwym postem (link) na Facebooku wpiszesz inwestor.

Jeśli spodoba Ci się fragment, zapraszamy do zakupu książki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł335 euro za fake aplikację Ethereum
Następny artykułTygodniowy przegląd rynku obligacji Saxo: Ani Powell, ani Trump nie mogą zapobiec odwróceniu krzywej dochodowości
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here