Naga MarketsGościem dzisiejszej audycji Piotra Gembarowskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest dr Sławomir Dudek, główny ekonomista pracodawcy RP, z którym porozmawia na temat zawieszenia reguły wydatkowej w ustawie o finansach publicznych. Dlaczego reguła wydatkowa jest tak ważna? Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Uchwalona przez sejm i przyjęta bez poprawek przez senat nowelizacja ustawy o finansach publicznych przewiduje, że stabilizująca reguła wydatkowa może nie być stosowana w czasie epidemii, jeżeli prognozowany na dany rok wzrost gospodarczy będzie niższy niż 6-letnia średnia tego wzrostu pomniejszona o 2 punkty procentowe.
  • Jaki jest wpływ długu publicznego na spowolnienie gospodarcze?
  • Jakie są skutki ostatniego posunięcia RPP w zakresie sto procentowych w celu pobudzenia gospodarki?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here