Naga MarketskryptotradingJeśli chcesz pomnażać kapitał, masz kilka opcji: giełdy, lokaty, fundusze inwestycyjne. Giełda owszem, zapewnia wysokie zwroty z inwestycji, lecz są one dostępne głównie dla zaprawionych w bojach inwestorów czy biur maklerskich. Bezpieczne lokowanie kapitału w bony skarbowe, obligacje czy lokaty bankowe to zazwyczaj znikomy procent oscylujący na granicy inflacji. Jak zatem bezpiecznie pomnażać kapitał? Jest pewna propozycja. Program Kings of Investment autorstwa Arbivest Sp. z o.o. będący zautomatyzowanym narzędziem do prowadzenia działań arbitrażu giełdowego na rynkach kryptowalut, generującego do 6% zwrotu z inwestycji miesięcznie jest przykładem sposobu na wyeliminowanie ryzyka strat związanych ze zwykłą grą giełdową przy jednocześnie bezpiecznym zysku.

Czym jest arbitraż giełdowy?

Arbitraż jest krótkoterminową taktyką inwestycyjną, w której inwestor dąży do osiągnięcia zysku poprzez zakup aktywów na jednym rynku, by zarobić na sprzedaży tych aktywów po wyższej cenie na innym rynku. Jak działa arbitraż giełdowy w wydaniu kryptowalut? Dlaczego akurat na rynku kryptowalut? Rynek ten charakteryzuje się dużą dynamiką oraz zmiennością a co za tym idzie, generuje wiele możliwości zarobku, używając metod arbitrażu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przykładowo na giełdzie Coinbase, Bitcoin może być wyceniony na 10,000 $, podczas gdy na Binance jego cena może wynosić 9,800 $. Wykorzystanie tej różnicy w cenie jest kluczem do sukcesu w arbitrażu. Inwestor może kupić Bitcoin na Binance, przenieść go do Coinbase i sprzedać z zyskiem zarabiając około 200 dolarów.

ETHUSD

Powyżej przykład różnic cenowych kryptowaluty Ethereum do dolara amerykańskiego na różnych giełdach kryptowalut. Te różnice porównuje program w celu weryfikacji opłacalności transakcji arbitrażowej.

Ile można na tym zarobić?

Zarobki generowane przez program to maksymalnie do 6% zwrotu z inwestycji miesięcznie (w zależności od wysokości inwestycji). Średnio program generuje między 1,7% – 5% miesięcznie. Prowizja, jaką pobiera operator systemu to 20%, co i tak nie jest kwotą wysoką w porównaniu z praktycznie zerowym ryzykiem zniwelowanym przez automatyzację procesów arbitrażu.

Jakie jest ryzyko?

Dzięki zastosowaniu automatyzacji działań arbitrażowych, których podstawą jest maksymalizacja zysku przy minimalizacji ryzyka, możemy zmniejszyć poziom ryzyka praktycznie do zera? W jaki sposób? Oprogramowanie nie dokona transakcji kuna-sprzedaży jeśli całkowity bilans transakcji nie będzie dodatni. Co to znaczy? Zobacz, jak działa mechanizm decyzyjny algorytmu:

  • Skrypt porównuje dziesiątki giełd w poszukiwaniu korzystnej różnicy kursowej danego waloru (np.: Bitcoina lub Ethereum).
  • Przed rozpoczęciem transakcji oprogramowanie najpierw sprawdza różnicę kursową i sprawdza, czy w danej transakcji jest potencjał zarobku.
  • Algorytm sprawdza koszty transakcji kupna-sprzedaży, jeżeli mimo tych kosztów transakcja nadal zakończy się bilansem dodatnim, transakcja dochodzi do skutku.
  • Nadwyżka z transakcji zapisywana jest a koncie klienta.

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA PROGRAM KINGS OF INVESTMENT I ZARABIAJ DO 6% ZWROTU Z INWESTYCJI MIESIĘCZNIE

invest

Gdzie jest haczyk?

W teorii działanie arbitrażu giełdowego jest proste, jednak są pewne kluczowe elementy, od których zależy opłacalność przeprowadzania transakcji arbitrażowych.

Kluczem do sukcesu w klasycznym ujęciu arbitrażu giełdowego jest:

  • znalezienie aktywów, które wykazują różnicę kursową, mogącą stanowić potencjalny zysk oraz rynków, na których ta różnica występuje
  • relatywnie szybka realizacja transakcji w celu uniknięcia wahań kursowych
  • znajomość kosztów transakcyjnych w celu weryfikacji opłacalności transakcji

Wszystkie te działania wymagają od inwestora wiele zaangażowania oraz szybkości i zdecydowania. W dobie komputeryzacji i automatyzacji także w sferze finansów i giełd powstają systemy automatyzujące działania na giełdzie. Jednym z takich programów jest bot transakcyjny działający w programie Kings of Investment. Bot ten zdejmuje z barków inwestora praktycznie całą pracę, niemalże gwarantując zysk bez ryzyka?

Arbitraż giełdowy jest niezwykle bezpieczną formą inwestowania, ponieważ jego w pełni zautomatyzowana forma pozwala na porównywanie ofert na dziesiątkach giełd jednocześnie, pozwala znaleźć najatrakcyjniejsze oferty oraz umożliwia niemal natychmiastowe przeprowadzenie transakcji kupna-sprzedaży, likwidując jednocześnie ryzyko błędu ludzkiego.

Jeśli masz już dość inwestowania w bankowe lokaty czy nisko oprocentowane bony oszczędnościowe, czy obligacje, jednakże cenisz sobie bezpieczne inwestycje, propozycja Kings of Investment jest zdecydowanie dla Ciebie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here