Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Jednostka dominująca jest spółką świadczącą usługi w zakresie produkcji konstrukcji metalowych i ich części oraz remontu wyrobów metalowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
zastal

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

W zakończonym niedawno miesiącu spółka zdrożała o 38%. Także nowy miesiąc zaczyna się bardzo optymistycznie, gdyż wczorajsza sesja przyniosła kolejne 13% zwyżki. Od lutowego dołka wzrosty sięgają już 100%. Podczas poniedziałkowej sesji pojawił się kolejny sygnał techniczny jakim było wybicie poziomu ostatniego szczytu trendu spadkowego. Nie jest tylko lokalny poziom ale ważny opór jaki wyznacza dołek z 2012 roku co widać na poniższym wykresie w skali tygodniowej. Wcześniejszy sukces to wybicie dobrze respektowanej linii trendu. Aktualny cel to przynajmniej 0,90 zł a sądząc zarówno po dynamice jak i obrotach, nie powinno być problemów z jego osiągnięciem. Wydaje się, że kolejny raz sprawdza się cykliczność dużych ruchów wzrostowych, które mają tu miejsce niemal dokładnie co 3,5 roku. Wspominałem o tym w analizie, w której po raz pierwszy zwracaliśmy uwagę na tę spółkę – 10 marca.

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan

Podobnej skali wzrosty miały miejsce w poniedziałek na spółce Redan. 13% podparte wysokimi obrotami przyniosło mocny sygnał kupna jaki było wybicie linii trendu i ważnego oporu w rejonie 2,05 – 2,07 zł. Był to ostatni szczyt trendu spadkowego, a więc teraz mamy już do czynienia z nową strukturą dołków i szczytów, która jest charakterystyczna dla trendów wzrostowych. Najbliższy, ważny poziom to 2,60 zł. Cena powinna do niego zmierzać, a ewentualne pokonanie go powinno oznaczać w dłuższej perspektywie osiągnięcie okrągłych 3 zł. O potencjalnych wzrostach wspominałem już 8 marca, a ostatnio 1 kwietnia.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. Wydaje się, że można czekać na korektę np. do wsparcia w rejonie 0,70 zł, a czy warto to nie nie wiem, wygląda to tak jakby kurs zmierzał przynajmniej do okolic 0,90 zł, a dalej ciężko prognozować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here