Naga Markets

Pierwiastki ziem rzadkich – tj. skand, neodym i dysprosium – obecnie kontrolowane są w 85% przez Chiny. Znalazły się w każdym aspekcie naszego codziennego życia, od tych bardzo widocznych, takich jak smartfony i lampy fluorescencyjne, po pozornie niewidoczne: samochody hybrydowe, akumulatory i turbiny wiatrowe. W dzisiejszym odcinku poznacie Państwo znaczenie, przyszłość i możliwości inwestycyjne związane z branżą pierwiastków ziem rzadkich. Program “#BizTech” poprowadzi Jacek Kubrak – inwestor, przedsiębiorca, propagator. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wartość dolara | lotos akcje cena | funt notowania | kurs kryptowalut | cena ropy brent | kurs liry tureckiej | kurs krypto |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>XTB
Poprzedni artykułJR HOLDING ASI S.A. zainwestuje 1,3 mln zł w operatora serwisu dyktanda.pl
Następny artykułCena pszenicy najdroższa od dwóch miesięcy
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here