Naga MarketsPortal Comparic.pl wraz z brokerem Royal organizuje kolejny webinar z serii dotyczącej spekulacji. Na ostatnim spotkaniu była mowa o tym, jak określić styl spekulacji i wybrać rynki. Teraz natomiast będzie mowa o kluczowym czynniku spekulacji – zarządzaniu pieniędzmi.

Jak być może wiesz już z poprzednich webinarów, zarządzanie pieniędzmi stanowi najważniejszy element spekulacji na jakimkolwiek rynku. Nawet posiadając metodę z dodatnią oczekiwaną skutecznością i będąc przygotowanym psychicznie, bez odpowiedniego zarządzania pieniędzmi drastycznie maleją Twoje szansę na dołączenie do zarabiających traderów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z jednej strony, zarządzanie pieniędzmi pozwala nam przetrwać na rynku dzięki unikaniu ryzyka bankructwa. Z drugiej strony, odpowiednie metody zarządzania kapitałem dają szansę na generowanie zysków w tempie geometrycznym.

Przy spekulacji niemożliwe jest przewidzenie własnych wyników, tego jak sprawdzi się nasza metoda w aktualnych realiach rynkowych. Jeśli nie mamy na to wpływu, warto skupić się nad tym, co można kontrolować. Do tych kwestii z pewnością należy zarządzanie pieniędzmi, którego jednym z elementów jest określenie części kapitału przeznaczonej na transakcję.

Jeśli interesują Cię powyższe kwestie, a także chcesz poznać efektywne metody zarządzania kapitałem, więcej na ten temat dowiesz się już w najbliższy czwartek.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek (25 kwietnia 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsce w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here