Naga MarketsWindsor Brokers HistoriaZespół Comparic.pl w imieniu Piotra Drabika oraz Windsor Brokers ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na webinar poświęcony zarządzaniu kapitałem. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.


Czego dowiem się w trakcie webinaru?

Zarządzanie kapitałem jest jednym z 3 głównych filarów systemu inwestycyjnego obok metody i psychologii. Jest to część tradingu często pomijana przez traderów, gdy ich rachunek inwestycyjny jest pełny, natomiast staje się niezwykle istotna, gdy w wyniku serii strat rachunek zaczyna drastycznie topnieć.

Te artykuły również Cię zainteresują
Uczestnicy w trakcie seminarium internetowego dowiedzą się m.in.:

  • Czym jest zarządzanie kapitałem i ryzykiem
  • Jakie techniki MM i RM stosować w codziennym tradingu
  • Jak odpowiedni system zarządzania kapitałem może zwiększyć zyski i ograniczyć straty
  • W jaki sposób uchronić się od wyzerowania rachunku

Bezpośredni link do rejestracji. Rozpoczynamy już dzisiaj (wtorek, 20 września), o godzinie 18:00! Każdy zarejestrowany otrzyma dostęp do nagrania.

BIORĘ UDZIAŁ


Dopasowanie wielkości pozycji do dopuszczalnej straty – będzie jednym z tematów, który omówiony zostanie podczas webinaru. Dzięki takiemu podejściu trader z dużą precyzją może określić jaka część jego kapitału jest narażana w pojedynczej transakcji.
zarządzanie kapitałem

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z innymi webinarami, które dla Windsor Brokers prowadzi Piotr Drabik oraz Mieczysław Siudek. Ich pełną listę można znaleźć tutaj! Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here