Naga MarketsZarząd DataWalk z prezesem Pawłem Wieczyńskim powołany na kolejną kadencjęRada nadzorcza DataWalk powołała zarząd spółki na kolejną kadencję z Pawłem Wieczyńskim jako prezesem, podała spółka.

“Rada nadzorcza emitenta podjęła w dniu 1 czerwca 2021r. uchwały o powołaniu do składu zarządu spółki na nową, wspólną, 3-letnią kadencję rozpoczynającą się z dniem następującym po dniu odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2020 roku:

Te artykuły również Cię zainteresują
1) pana Pawła Wieczyńskiego – powierzając mu funkcję prezesa zarządu spółki,

2) pana Krystiana Piećko – powierzając mu funkcję członka zarządu spółki oraz

3) pana Sergiusza Borysławskiego – powierzając mu funkcję członka zarządu spółki” – czytamy w komunikacie.

DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here