Naga MarketsboryszewRada nadzorcza Boryszewa powołała na nową kadencję zarząd z Piotrem Lisieckim jako prezesem, podała spółka.

InvestCuffs

Boryszew powołuje zarząd na nową kadencję

“Rada nadzorcza powołała zarząd spółki w dotychczasowym składzie na nową, trzyletnią kadencję (kadencja wspólna), rozpoczynającą się z dniem odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdania finansowego spółki za 2019 rok. Aktualnie skład zarząd spółki jest trzyosobowy. W skład zarządu nowej kadencji powołano: pana Piotra Lisieckiego na stanowisko prezesa zarządu Boryszew, dyrektora generalnego, pana Mikołaja Budzanowskiego na stanowisko członka zarządu, dyrektora ds. rozwoju, pana Krzysztofa Kołodziejczyka na stanowisko członka zarządu, dyrektora finansowego” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Grupa Boryszew jest jedną z największych grup przemysłowych w Polsce, specjalizującą się w produkcji komponentów do samochodów, przetwórstwie metali nieżelaznych oraz chemii przemysłowej. Zatrudnia ok. 10 tys. pracowników w ponad 30 zakładach zlokalizowanych w 14 krajach, na 4 kontynentach. Boryszew jest notowany na GPW od 1996 r. Skonsolidowane przychody wyniosły 6,26 mld zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here