Naga MarketsRafał Zaorski | fot. Piotr Szałański

Co tam pieniądze całego świata mogą znaczyć dla nas ludzi jeśli nie potrafimy się nimi dzielić – stwierdza Rafał Zaorski na forum grupy Trading Jam Session i informuje o wpłacie 25 tys. złotych na chorego Nikosia. 


Genialne rozpoznanie rynku i kilka transakcji, które w piątek przyniosły Rafałowi Zaorskiemu zysk w wysokości miliona trzynastu tysięcy złotych odbiły się echem także w mediach tak zwanego głównego nurtu. Długie pozycje na DAX do tej pory są przedmiotem dyskusji na grupie facebookowej fundacji Trading Jam Session, jednak rozważania nad rynkami przerywa inna, zdecydowanie bardziej pozytywna informacja.

Sprawdź: Rafał Zaorski znowu pokazuje jak zarabia milion! Tym razem w kilka godzin!

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą – trader przekazał 25 tys. złotych na leczenie chorego Nikodema. |źródło: www.siepomaga.pl

Rafał Zaorski poinformował już wcześniej, że 5% zysku z piątkowego handlu przeznaczy na cele charytatywne. Członkowie TJS mieli możliwość głosowania na jaki konkretnie cel zostaną przeznaczone pieniądze z długich pozycji na niemieckim indeksie. Na kilkanaśnie minut przed godziną 17:00 w poniedziałek, 12 lutego Rafał poinformował o wpłacie 25 tysięcy złotych na protonoterapię sześcioletniego Nikodema, który choruje na rzadki przypadek nowotworu.

Zbiórka na wyjazd chorego dziecka do kliniki w niemieckim Essen trwała od 30 stycznia, a między innymi Rafałowi Zaorskiemu zakończyła się na dwa dni przed planowanym terminem. Grupa niemal 11 tysięcy osób zebrała w sumie 217 tysięcy złotych – o 17 tysięcy więcej niż wymagał tego cel zbiórki.

Dokąd trafi kolejne 2,5%? 

Wpłata na chorego Nikosia stanowi jedynie 2,5% z przewidzianej kwoty, którą trader przeznaczy na cele charytatywne. Na grupie Trading Jam Session wciąż aktywna pozostaje ankieta w której traderzy mogą wypowiedzieć się na temat tego, gdzie powinno trafić brakujące 25 tysięcy.

Jak informuje w swoim wpisie Rafał Zaorski: Pieniądze oficjalnie wręczę na konferencji FX Cuffsach. 17 marca 2018 w Krakowie.Po tradingu charytatywnym który tam organizujemy.
Cel wskazany i wybrany w ankiecie również będzie celem naszego tradingu charytatywnego w piątek 16 marca 2018. Każdy kto będzie chciał z nami pospekulować na rynkach na szczytny cel jest mile widziany i będzie przyjęty z otwartymi ramionami. W ten dzień cały zysk przekazujemy na cele charytatywne.

Dołącz do nas i handluj charytatywnie w krakowskim ICE!

Trading charytatywny to już nieodłączna część kongresu FxCuffs. Od trzech lat w krakowskim ICE traderzy i eksperci rynków spotykają się by nie tylko wymienić wiedzę, ale i wykorzystać ją w szczytnym celu. W pierwszym dniu konferencji trwa sesja tradingowa z której cały zysk przeznaczany jest na cele charytatywne. W minionych latach działania Trading Jam Session, fundacji FxCuffs oraz traderów biorących udział w akcji wspierali również brokerzy, którzy na ten dzień rezygnują z poboru opłat za przeprowadzone w ramach tradingu charytatywnego transakcje. Udział w akcji jest darmowy – jeżeli chciałbyś do niej dołączyć lub wesprzeć traderów, którzy będą w niej brali udział odwiedź FxCuffs w dniach 16-17 marca 2018 roku!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

  1. Zarobione pieniądze są jego, i robi z nimi co chce. Poza tym jeszcze zapłaci podatek, z którego nic nie pójdzie niestety na leczenie owego chorego :(. Więc filantropia wskazana, nawet trochę, ale zawsze coś. 5 procent też dobrą kwotą. Czyżby jakaś narodowa przypadłość narzekania? 🙂

  2. Prawdziwy FILANTROP!!!

    Taka ogromna kwota, aż 25 000 zł. Gdyby zarobił tysiąc to wpłaciłby 25 zł .
    Oczywiście popieram pomoc. Warto jednak odnieść to do bardziej “życiowej” skali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here