Naga Marketsfx efixPo ostatniej darmowej akcji szkoleniowej domu maklerskiego EFIX, która miała miejsce w kwietniu, przyszedł czas na kolejne wydanie. Tym razem cykl zatytułowany jest „zarabiaj na surowcach”, a Fundacja FxCuffs, którą tworzy między innymi Comparic.pl, po raz kolejny została patronem merytorycznym i medialnym wydarzenia.


Weź udział w stacjonarnych seminariach!

Złoto od dawna pełniło funkcję ochrony posiadanego majątku. Z upływem stuleci przestało być dostępne jedynie dla najlepiej usytuowanych i stało się powszechnym przedmiotem spekulacji.Dowiedz się, jak wykorzystać jego potencjał

Te artykuły również Cię zainteresują
Spotykamy się w czterech dużych polskich miastach:

  • 06 Pozań – Malta Office Center
  • 06 Waszawa – Rondo 1
  • 06 Kraków – szczegóły wkrótce
  • 06 Katowice – szczegóły wkrótce

BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIU

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jaka jest aktualna koniunktura na rynku i co steruje cenami złota,
  • jakie są najbardziej prawdopodobne scenariusze zachowania rynku złota,
  • jak wykorzystać techniczne i technologiczne ułatwienia do inwestowania w złoto.

Dowiedz się, jak zarabiać na złocie!

Skorzystaj z tego unikatowego spotkania, które oferuje Ci EFIX Dom Maklerski. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego o Twoim uczestnictwie może zdecydować kolejność zgłoszeń. Im szybciej, tym lepiej. Kliknij “Gwarancja miejsca”, abyśmy mogli zapewnić Tobie wstęp na spotkanie.

Kto poprowadzi spotkanie?

aneta_lisAneta Lis – Analityk rynku towarowego w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego. Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia w zakresie bankowości centralnej i rynków surowcowych, a w szczególności rynku energii.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Sprawdź również autorski ebook Comparic.pl będący wprowadzeniem do rynków towarowych. Dostępny w darmowej strefie Learn!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here