Naga Markets[sociallocker]

usd kreskówka

Witamy serdecznie w trzeciej i ostatniej części artykułu „zarabiaj na opcjach binarnych – podstawy skutecznego tradingu”. W części pierwszej (którą znajdziesz tutaj) omówiliśmy podstawowe różnice pomiędzy opcjami binarnymi oraz innymi instrumentami rynków finansowych. Część druga (dostępna pod linkiem) prezentowała natomiast wyniki jakie możemy osiągać na OB bez stosowania żadnej strategii – wykorzystując jedynie zasady czystego prawdopodobieństwa.

Dzisiaj, chcielibyśmy skonfrontować grę na opcjach binarnych z twardą statystyką i odpowiedzieć sobie na pytanie: „jaka musi być minimalna skuteczność systemu inwestycyjnego, aby pozwolił zarabiać?”

Chcąc ustalić minimalną skuteczność systemu inwestowania w opcje binarne posłużmy się kolejną, trzecią już symulacją. Załóżmy, że:

– Zysk z pojedynczej transakcji wynosi 85%,
– Strata z pojedynczej transakcji wynosi 100%,
– Łączna ilość zawartych transakcji wynosi 100.

Poniżej niezbędne obliczenia:

 

Jak widać na screenie, minimalna skuteczność naszego systemu inwestycyjnego musiałaby wynieść 54%. Zachowując taki poziom efektywności tradingowej w dłuższym okresie czasu mamy pewność, że nie będziemy tracili, ale regularnie zarabiali. Jak udowodniliśmy wcześniej, brak jakiegokolwiek systemu zarządzania kapitałem i sposobu gry gwarantuje skuteczność na poziomie 50%. Wprowadzając proste założenia i analizy, bez większych problemów będziemy mogli osiągnąć wymagane minimum w postaci 54%.

Poprzeczka naprawdę zawieszona jest na niskim, dostępnym dla każdego inwestora poziomie. Odrobina doświadczenia i obycia z rynkiem opcji binarnych powinna okazać się w pełni wystarczająca, abyś zaczął odnosić sukcesy.

Zauważ, że na minimalną skuteczność, która jest niezbędna do generowania regularnych przychodów wpływa zysk oraz strata na inwestycji. Jeżeli w naszym przykładzie założylibyśmy, że broker wypłaca nam część środków z pozycji przegranej, to wtedy minimalna skuteczność jest jeszcze niższa i wynosi niespełna 52%! Właśnie dlatego w przypadku inwestowania w opcje binarne ogromną rolę odgrywa wybór odpowiedniego brokera. Tutaj będziesz mógł sprawdzić jakie promocje najpopularniejsi brokerzy OB we współpracy z naszym portalem przygotowali dla Ciebie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi zagraniami dla Opcji Binarnych – Sygnały dla Opcji Binarnych. Codziennie przedstawiamy nasze zagrania. Dodatkowo TopOption, oferuje codziennie określoną stopę zwrotu – np. 70% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 21:00. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena o godzinie 21:00 będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 170 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O pozostałych strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Należy pamiętać, że handel opcjami binarnymi jest ryzykowny gdyż handel opcjami binarnymi jest działalnością spekulacyjną. Można ponieść stratę części lub całości zainwestowanego kapitału, a zatem nie należy spekulować kapitałem, którego utrata wiązałaby się z poważnymi konsekwencjami. Ten rodzaj inwestowania nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Musisz upewnić się przed handlowaniem, że w pełni rozumiesz ryzyko.

[/sociallocker]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here