Naga Marketsusd

Przedstawiamy kolejny cykl artykułów dotyczących Opcji Binarnych. Poprzedni dotyczył samego inwestowania: Opcje Binarne – Dlaczego nie zarabiam? Tym razem przyjrzymy się systemom grania.

Chcąc efektywnie grać i zarabiać na opcjach binarnych musimy mieć skuteczny system – żaden inny typ inwestowania nie jest tak mocno uzależniony od posiadania właściwych i konsekwentnie stosowanych strategii. Co jest tego powodem?

Brokerzy opcji binarnych wyznaczają zwrot z inwestycji, który możemy otrzymać. Inaczej mówiąc risk ratio (RR), czyli stosunek ryzyka do zysków.

Na rynku walutowym to inwestorzy decydują jak długo trzymają otwartą pozycję i na jakim zwrocie im zależy. Dzięki temu są w stanie wybrać i selekcjonować jedynie te transakcje, które pod względem statystycznym zapewnią najkorzystniejszy stosunek zysku do ryzyka. Dzięki temu nawet przy systemie o niskiej skuteczności trader będzie w stanie w dłuższym terminie wypracować stabilne zyski.

W przypadku Opcji Binarnych jest natomiast inaczej. Inwestor nie ma tutaj wpływu na profit-to-risk ratio. Jedyna rzecz jaką może kontrolować to tak naprawdę właściwie dobrana strategia i jej skuteczność. O ile na pierwszy rzut oka wydawać się może, że stawia to nas na z miejsca przegranej pozycji to w rzeczywistości pozwala rozwiązać wiele problemów:

– Właściwe określenie wartości TP i SL

– Umiejętne prowadzenie pozycji

– Elastyczne dostosowywanie do dynamicznych zmian rynkowych

– Spready

– Rekwotowania i poślizgi cenowe

– Pilnowanie pozycji

W przypadku opcji binarnych Twój profil decyzyjny zostaje ograniczony tylko i wyłącznie do wybrania kierunku, w którym podążać będzie cena.

Oczywiście OB nie są instrumentem finansowym pozbawionym wad. Każdy uczestnik rynku musi pamiętać, że zawsze istnieje ryzyko wyzerowania konta. Niemniej jednak, opcje binarne rozwiązują wiele problemów, które niesie ze sobą normalny trading. Prostota inwestowania w OB powoduje, że jest to coraz atrakcyjniejsza forma pomnażania własnych środków. Osobiście polecamy ją początkującym – opcje binarne dają dobre podstawy do dalszego rozwoju i rozpoczęcia przygody z rynkami walutowymi i akcyjnymi.

Na dzisiaj to tyle. W weekend spodziewajcie się kolejnej części, w której przyjrzymy się minimalnej skuteczności systemu, niezbędnej do osiągania stałych zysków w dłuższym okresie czasu. Cały artykuł został podzielony natomiast na cztery działy – w całości prezentuje potrzebną wiedzą o OB początkującym.

Jeżeli chcesz zacząć grać na Opcjach to polecamy na start promocję TopOption – bonus do 100%. Polecamy również zapoznać się z naszym e-bookiem dotyczącym opcji binarnych i One Touch Strategy. E-book dostępny jest tutaj: One Touch Strategy

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi zagraniami dla Opcji Binarnych – Sygnały dla Opcji Binarnych. Codziennie przedstawiamy nasze zagrania. Dodatkowo TopOption, oferuje codziennie określoną stopę zwrotu – np. 70% zwrotu, za opcję wygasającą dzisiaj o godzinie 21:00. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena o godzinie 21:00 będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 170 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O pozostałych strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Należy pamiętać, że handel opcjami binarnymi jest ryzykowny gdyż handel opcjami binarnymi jest działalnością spekulacyjną. Można ponieść stratę części lub całości zainwestowanego kapitału, a zatem nie należy spekulować kapitałem, którego utrata wiązałaby się z poważnymi konsekwencjami. Ten rodzaj inwestowania nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Musisz upewnić się przed handlowaniem, że w pełni rozumiesz ryzyko.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

24 KOMENTARZE

 1. Witam
  Z przykrością muszę powiedzieć że zarobki na tej platformie wg mojej wiedzy są w zasadzie nie możliwe. Zainwestowałem trochę grosza i wszystko stracili. Doradca zmieniał się kilka razy, zawsze wtedy kiedy była wtopa. Żadnego przepraszam czy wytłumaczenia, po prostu nie odbierał telefonu. Kasy odzyskać nie można, jak chciałem resztę wypłacić to dostałem info, że ta reszta pieniędzy to jest ich własność i kwita. Wielka porażka. Odradzam inwestowanie z tą firmą, chyba że lubicie stracić kasę.

 2. Jestem emerytką,zainwestowałam 500zł,dla mnie to bardzo dużo,opiekun przegrał mi to za pierwszym razem.Czy zrobił to specjalnie czy się nie zna i jak mogę odzyskać pieniądze.Czy to jest legalne?

 3. @Anno
  Obawiam się, że Twój opiekun mógł złamać prawo podejmując decyzje inwestycyjne za Ciebie. Proszę zapoznaj się z tym tematem.
  http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=5&t=4488
  Zależnie od tego, w jaki sposób opiekun brokera prowadził Cię jako klientkę, możliwe że doszło do przestępstwa i masz prawo żądać zwrotu pieniędzy oraz wstąpić na ścieżkę prawną.

  Z poważaniem
  Marcin Nowogórski

 4. Witam;
  od 2 tygodni weryfikują dokumenty które załączyłem na platformie. Platforma html nie odświeża się szybko (duży traffic na serwerze) będzie to miało wpływ na transakcje w ostatnich sekundach. Nikt nie kontaktuje się. Opieka brokera jest – żadna!!! serdecznie odradzam lub polecam osobom które lubią się denerwować i mają nadmiar pieniędzy.

 5. Proszę o info czy “opiekunowie inwestycyjni” mają większe prowizje od przegranych niż od wygranych?
  Wpłaciłam najpierw 2 tys. zł. Opiekun się nie odzywał więc do niego zadzwoniłam z informacją, że to nie ma sensu i rezygnuję. Wtedy trafnie obstawił mi dwie transakcje na wybraną przeze mnie kwotę. Nie chcąc ryzykować obstawiłam tak, żeby wygrać 400 zł. Wszystko poszło cacy. Wygrałam. Jednocześnie przy tej rozmowie namówił mnie żebym dopłaciła do tego droższego konta za 20 tys., dla rozpoczęcia “poważnej współpracy”. Już następnego dnia po wpłacie obstawił mi wszystko w 7 pozycjach i wszystko straciłam. Mam wrażenie, że to jest celowe działanie bo nie wierzę, ze można się aż tak pomylić będąc aż tak pewnym i jednocześnie obstawiając wszystko. To było wg niego bardzo pewne, po jakichś tam wydarzeniach danego dnia. To aż do tego stopnia błędnie ocenił te wydarzenia, że 7 na 7 straconych?? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Proszę o odpowiedź jak jest. Dziękuję. Syndia

 6. Też miałam takiego “doradcę w Noble Option. Same straty, takie doradztwo, na zysk, ale dla Noble Option. Ostatnie oszczędności “zainwestowane” , bo tak ładnie zachęcali, przekonywali.

 7. Ostrzegam. Nie dajcie się wciągnąć. Co z tego, że jest osoba prowadząca (opiekun). Obstawia tak , że w krótkim czasie stracicie wszystko. Ja juz doświadczyłem i ostrzegam wszystkich, którzy zamierzaja inwestować.

 8. witam.Byyłem w Noble Option i Xtrade w jednym i w drugim przypadku zostałem zrobiony na szaro,straciłem znaczne pieniądze,wszystko jest pięknie dopóki nie przelejesz pieniędzy,puzniej mają cię w głębokim poważaniu,a nawet w przypadku Xtrade odnoszę wrażenie że grają na stratę klienta poniewż wówczas wpływa traderowi prowizja,i mam jedną radę jeżeli nie jesteś dobrze przygotowany merytorycznie i nie posiadasz wiedzy o rynkach to daj sobie spokój.Szkoda każdej złotówki.pozdrawiam Paweł K.

 9. Zapomniałem jeszcze jeden fakt. Dlaczego siedziba Noble Option jest na Cyprze a nie w Polsce ? Chyba łatwiej będzie mogło się zwinąć z kasą klientów. Albo dyma Polskę na podatkach bo tam taniej.

 10. Ale to oni mnie sprawdzają i prześwietlają a nie ja ich więc dalej dla mnie mogą być brokerem krzakiem.A zwinąć się jutro kto nie może ? Nie takie afery już oglądaliśmy w naszej Polsce.

 11. To są regulacje. Jak zakładasz konto u brokera krzaka bez regulacji to nie ma wymagań co do potwierdzenia tożsamości etc. Można prać pieniądze, broker może się zwinąć jutro z kasą klientów. TopOption jest regulowany w UE i dlatego ma takie wymagania.

  Mogą denerwować, ale są po to żeby klienci byli bardziej bezpieczni.

 12. Firma katastrofa. Jak ktoś chce mieć same problemy to śmiało lokować pieniążki. Podczas rozmowy z konsultantem wszystko sprawnie i cacy w łącznie z przelewem pieniążków. Po przelewie konsultant dziękuje i ktoś tam się zgłosi później. Chciałem więc już podziałać ale niestety konto jeszcze nie aktywne bo trzeba wysyłać zeskanowane dokumenty które cały czas nie pasują .Na co im potwierdzenia z banku o rachunkach zapłaty na potwierdzenie meldunku skoro na skanie dowodu osobistego jest. Ok myślę rezygnuje z tego i koniec. Niestety nie możesz zrezygnować bo nie masz całkowicie utworzonego konta z braku wymaganych dokumentów, więc też pieniążków swoich nie otrzymasz. Po wysłaniu już kilkunastu dokumentów bo już myślałem że chyba kartę z pinem jeszcze będą chcieli, mam konto założone. Więc zaczynam procedurę wypłaty moich środków. I tu kolejny problem. Trzeba wypełnić, podpisać, zeskanować i wysłać wniosek który leci aż na Cypr bo tam mają centrum dowodzenia. Oczywiście mają na to tydzień czasu więc o szybkiej wypłacie możecie zapomnieć. To jakieś jaja są. Oczywiście z 5000zł które wpłaciłem na konto oddali mi 4960zł. O żadnych opłatach oczywiście nikt nie informuje. Polecam za to walutomat.pl gdzie przynajmniej wszystko odbywa się szybko i sprawnie bez wysyłania jakichkolwiek dokumentów. A ciekawym czy mówię prawdę zapraszam do skorzystania z Noble Option .Pozdrawiam.

 13. Dzień dobry Panie Romanie 🙂

  Skupia się Pan raczej na opcjach wygasających w krótkim, czy długim terminie? Na Comparic.pl prezentujemy kilka prostych strategii zagrywania opcji, regularnie prowadzimy również webinary dla brokera Option Trade – w tym miesiącu będę miał przyjemność mówić o strategiach opartych o Wstęgę Bollingera i Poziomy Fibo jeżeli byłby Pan zainteresowany.

  Dodatkowo jeżeli założy Pan konto poprzez reflink jednego z naszych partnerów otrzyma Pan e-book o Price Action na opcjach oraz możliwość kontaktu mailowego w sprwie jakickolwiek pytań na supportob[at]comparic.pl 🙂

  Zapraszam do kontaktu również poprzez fanpage na facebooku inwestowanie w opcje binarne, który prowadzą redkatorzy Comparic.pl

 14. Dołączam się do dyskusji z pytaniem o to gdzie szukać informacji o najlepszych strategiach do inwestowania na opcjach binarnych. Na początek podszedłem do tego tematu nieśmiało i zaryzykowałem niewielkie stawki ale na razie gram razem z dużymi trendami rynkowymi i jestem zadowolony z efektów. Oprócz tej strategii żadna nie przychodzi mi do głowy i chce poszerzyć swoją wiedzę w temacie.

 15. Dostałem rozliczenie zleconego 10 listopada przelewu z konta na Noble Option na moje konto. Pieniądze miałem na koncie w niedziele przed południem. Poszło gładko i bez niespodzianek.

 16. Panowie, zanim zacznę regularną grę na opcjach na tej platformie mówię “sprawdzam”. Wpłaciłem wczoraj środki na moje konto w Noble Option a dziś zleciłem wypłatę dużej części tej kwoty. Napiszę jak poszło i ile czekałem na tą wypłatę jak przeleją mi z powrotem.

 17. Witam,
  Czy ktoś może więcej powiedzieć o NobleOption? ponieważ wpłaciłem tam swoje pieniądze, dosłem bonus w wysokości 3tys zł.
  Panie Dariusz odzyskał Pan swoje pieniądze?

 18. Panie Dariuszu moze Pan dwa słowa wiecej napisac, jak to sie stało ze nie moze Pan odzyskać swoich pieniędzy? Gram na Noble Option od 3 miesięcey i na wypłatę czekałem zwykle kilka dni. Zdecydowałem sie na nich przez sprawnie działająca obsługę klienta w j. polskim. Jak w grę wchodzą moje pieniądze, cenie sobie kontakt z żywa osoba, ta kwestia jest dla mnie istotna. Jak dzwonię, zawsze ktos odbiera co nie jest reguła w innych firmach z którymi miałem styczność.

 19. Nie znajdzie Pan u nas brokera Noble Option. Niestety wielu oszustów udaje brokerów Opcji Binarnych (nie lepiej jest z rynkiem Forex). Warto tutaj korzystać z brokerów o potwierdzonej opinii lub wręcz z tych oficjalnie regulowanych, jak np. Option Trade. W razie wątpliwości przy wyborze brokera proszę o kontakt pod adresem marcin.nowogorski@comparic.pl.

  Zachęcam też do skorzystania z jednego z polecanych przez nas brokerów: http://comparic.pl/opcje-binarne-brokerzy/

 20. Ludzie nie dajcie się nabrać są to firmy koguciki, które mają na celu zwabić ofiary a następnie przejąć wszystkie pieniądze. Taką firmą jest NobleOption,która bardzo szybko bo w ciągu doslownie minuty przyjmuje przelew pieniędzy z waszego konta ale gdy chcecie wyplacić pieniądze na swoje konto robi wszystko aby ich nie wyplacić . Tak jest wlasnie w moim przypadku gdzie od ponad 2 tygodni nie mogę odzyskać swoich pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here