Naga Markets

Już 11 marca w Warszawie odbędzie się konferencja CMC Markets Polska pt.: “Artyści Rynków”. Wśród prelegentów będą: Jacek Kubrak, Daniel Kostecki, Maciej Leściorz oraz Marcin Tuszkiewicz. Poruszone zostaną niezwykle istotne tematy dla współczesnych inwestorów oraz spekulantów – m.in rozwój sztucznej inteligencji oraz w jaki sposób rozszerzyć wachlarz narzędzi inwestora. Nie zabraknie także tematów dot. analizy technicznej oraz tworzenia indywidualnej strategii tradingowej. Na bezpłatne wydarzenie można się zapisać na stronie artyscirynkow.pl.

  • Gościem odcinka jest Maciej Leściorz z CMC Markets. Program poprowadzi Krzysztof Kamiński, Comparic24.tv.
  • Gdzie? Warszawa, Centrum Konferencyjne WEST GATE
  • Kiedy? 11 marca 2023 roku (sobota)CMC Markets zaprasza na konferencję do Warszawy 

Po raz kolejny tematyka będzie bardzo szeroka, zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki, ale również dla inwestorów/traderów bardziej zaawansowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Maciej Leściorz z CMC Markets.

Na konferencji będzie aż czterech prelegentów:

  • Jacek Kubrak – Sztuczna inteligencja, rewolucja technologiczna, deglobalizacja i globalny obóz koncentracyjny. Jak się w tym odnaleźć i wykorzystać w inwestycjach?
  • Daniel Kostecki – Zmienność i pozycjonowanie – rozszerzony wachlarz narzędzi tradera
  • Maciej Leściorz – W jakich sytuacjach warto wykorzystać kontrakty CFD, a kiedy lepiej dać sobie z nimi spokój?
  • Marcin Tuszkiewicz – Zwiększ skuteczność dzięki świecom japońskim, wolumenowi i technikom Fibonacciego.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

AVA Trade

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCzy bańka właśnie pękła? Spory problem amerykańskiego sektora bankowego
Następny artykułDolar, a recesja? Świat walut Marka Rogalskiego
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.