Naga Markets

GPW Innovation Day to cykl spotkań inwestorów ze spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), pozwalający poznać samych emitentów i ich najbliższe plany. Kolejna okazja ku temu będzie już 19 i 20 kwietnia. Wtedy właśnie zaplanowano 14. edycję wydarzenia.

GPW Innovation Day już w kwietniu

– Tym razem będziemy gościć spółki, które wpisują się w obecne i przyszłe globalne trendy takie jak biotechnologia, cyberbezpieczeństwo, zielona transformacja czy sztuczna inteligencja. Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową wydarzenia, na której pojawi się wkrótce również lista spółek, pełna agenda. Dzień przed konferencją będzie dostępny raport, który opisuje każdą ze spółek biorących udział w GPW Innovation Day  – powiedział Dariusz Mejszutowicz, Wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego GPW w cotygodniowym „Wideokomentarzu GPW” zamieszczonym na oficjalnym kanale Giełdy w mediach społecznościowych.Partnerem edycji jest agencja ccgroup:

– Hasłem przewodnim najbliższej konferencji GPW Innovation Day, którą ponownie organizujemy wspólnie z GPW, (…) są polskie, lokalne okazje inwestycyjne wpisujące się
w ramy globalnych megatrendów. Staraliśmy się zidentyfikować i zaprosić do udziału w konferencji te spółki notowane na obydwu parkietach GPW, które swoją działalnością biznesową najbliżej są zidentyfikowanym przez nas globalnym megatrendom takim jak: sztuczna inteligencja, zielona transformacja, medtech, biotech, obronność oraz cyberbezpieczeństwo (…) –
dodał Adam Kalkusiński, Prezes Zarządu, Head
of Investor Relations, ccgroup.

Informacje na temat spółek, które wezmą udział w XIV edycji GPW Innovation Day pojawiać się będą systematycznie w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej: www.gpwinnovationday.pl Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

AVA TradeConotoxia  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułAgencja Moody’s potwierdziła rating Polski. Indeksy PMI zaskoczyły
Następny artykułNapięcia na rynkach finansowych, a prognozy kursów EUR/USD i GBP/USD
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here