Naga Markets

Zapraszamy na XIII edycję #GPWInnovationDay w dniach 1-2 grudnia br.!Końcówka roku to tradycyjnie okres, w którym część inwestorów szuka swoich okazji inwestycyjnych. W „Wideokomentarzu GPW” przypominamy o wirtualnych spotkaniach z emitentami, które organizuje Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), a które mają na celu przybliżenie inwestorom notowanych spółek.

GPWInnovationDay odbędzie się już 1-2 grudnia bieżącego roku

– W ramach projektu „Warto być spółką giełdową” organizujemy od pewnego czasu webinary z każdą spółką, która debiutuje czy to na Głównym Rynku czy to na NewConnect. Webinar ma miejsce w ciągu kilku tygodni od debiutu spółki. Podczas spotkania spółka przedstawia swoją prezentację, a także odpowiada na pytania inwestorów w czasie sesji Q&A (…) – powiedział Maciej Bombol, Dyrektor Działu Rynku Pierwotnego GPW w cotygodniowym„Wideokomentarzu GPW” zamieszczonym na oficjalnym kanale Giełdyw mediach społecznościowych.

Flagowym projektem umożliwiającym inwestorom spotkania ze spółkami notowanymi na warszawskim parkiecie jest konferencja #GPWInnovationDay. Jej najbliższa edycja odbędzie się 1 i 2 grudnia br.

– XIII edycję #GPWInnovationDay organizujemy razem z Biurem Maklerskim Banku Pekao. W ciągu dwóch dni odbędzie się 15 spotkań z bardzo ciekawymi spółkami z branży nowych technologii, biotechnologii i gamingu. Wszystkie spotkania mają formę webinaru: prezentacja spółki na początku oraz część Q&A, gdzie na czacie będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom spółki (…) –dodał Maciej Bombol.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej konferencji: www.gpwinnovationday.pl.

Redakcja poleca również:

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułBitcoin jest przeciwieństwem giełdy FTX! Prezydent Salwadoru nie porzuci BTC
Następny artykułKryzys FTX może przynieść pewne korzyści dla rynku BTC, uważa Michael Saylor
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here