Naga Markets

Zapraszamy na spotkanie inwestorskie z Bartoszem Szymą podczas Invest Cuffs 2023 W ramach „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!” czyli cyklu kilku spotkań inwestorskich z prezesami spółek publicznych i inwestorami giełdowymi zapraszamy serdecznie na najbliższe spotkanie inwestorskie z Bartoszem Szymą –inwestorem giełdowym oraz analitykiem fundamentalnym USStocks.pl.

Zapraszamy na „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!”

Spotkanie inwestorskie z Bartoszem Szymą będzie miało miejsce już w najbliższą sobotę 25 marca podczas największego w naszym regionie wydarzenia branży inwestycyjnej Invest Cuffs 2023, które odbędzie się na terenie Centrum Kongresowego ICE Kraków.Spotkanie inwestorskie będzie składało się z rozmowy na żywo o godz. 12:30-13:10, bezpośrednio transmitowanej online na kanale YouTube RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich oraz równolegle stremowanej na kanałach naszych partnerów, jak również z rozmów kuluarowych o godz. 13:10-13:40, pomiędzy zaproszonymi gośćmi oraz inwestorami.

W tegorocznej edycji „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!” gościem Jacka Grobel, Dyrektora Zarządzającego RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich, będzie Bartosz Szyma – inwestor oraz analityk fundamentalny USStocks.pl.

Bezpośredni link do transmisji na żywo spotkania inwestorskiego z Bartoszem Szymą:

Spotkanie będzie również równolegle transmitowane na kanale partnerskim TradingView:

Spotkanie inwestorskie Bartosz Szyma autorstwa RelacjeRynku — TradingView

W imieniu RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym rynkiem kapitałowym i wybranymi branżami do aktywnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu, które daje niepowtarzalną możliwość bezpośredniej rozmowy z zarządami poszczególnych spółek giełdowych oraz inwestorami giełdowymi.Nasze stanowisko targowebędzie oznaczone numerem 4 i zlokalizowane na parterze, nieopodal punktu rejestracji i głównego wejścia – serdecznie zapraszamy do odwiedzin i rozmowy!

O RelacjeRynku.pl:

Jesteśmy poznańską, prężnie rozwijającą się Agencją Relacji Inwestorskich, zbudowaną na wieloletniej pasji i praktycznemu doświadczeniu w obszarze polskiego rynku kapitałowego. Świadczymy profesjonalne doradztwo oraz dedykowane usługi Investor Relations na rzecz wielu podmiotów giełdowych, dbając o jakość i ciągłość komunikacji z pozostałymi uczestnikami rynku oraz mediami branżowymi.

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułZapraszamy na spotkanie inwestorskie Lukardi S.A. podczas Invest Cuffs 2023
Następny artykułZapraszamy na spotkanie inwestorskie Prefa Group S.A. podczas Invest Cuffs 2023
Twórca i Dyrektor Zarządzający RelacjeRynku.pl l Agencji Relacji Inwestorskich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Wycena Spółek Kapitałowych. Inwestor z ponad 15 letnim stażem. Praktyczną stronę relacji inwestorskich poznał sprawując funkcję prezesa zarządu spółki publicznej, notowanej w alternatywnym systemu obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na rynku NewConnect. Autentyczny pasjonat rynków kapitałowych i narciarstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here