Naga Markets

Zapraszamy na spotkanie inwestorskie Galvo S.A. podczas Invest Cuffs 2023W ramach „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!” czyli cyklu kilku spotkań inwestorskich z prezesami spółek publicznych i inwestorami giełdowymi zapraszamy serdecznie na najbliższe spotkanie inwestorskie Galvo S.A. – spółki galwanicznej, świadczącej wysoko precyzyjne usługi dla przemysłu i notowanej na rynku giełdowym NewConnect.

Zapraszamy na „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!”

Spotkanie inwestorskie Galvo S.A. będzie miało miejsce już w najbliższy piątek 24 marca podczas największego w naszym regionie wydarzenia branży inwestycyjnej Invest Cuffs 2023, które odbędzie się na terenie Centrum Kongresowego ICE Kraków.Spotkanie inwestorskie będzie składało się z rozmowy na żywo o godz. 13:00-13:40, bezpośrednio transmitowanej online na kanale YouTube RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich oraz równolegle stremowanej na kanałach naszych partnerów, jak również z rozmów kuluarowych o godz. 13:40-14:10, pomiędzy zaproszonymi gośćmi oraz inwestorami.

W tegorocznej edycji „RelacjeRynku.pl Spotkania Inwestorskie na żywo!” gościem Jacka Grobel, Dyrektora Zarządzającego RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich, będzie Ryszard Szczepaniak – Prezes Zarządu Galvo S.A.

Bezpośredni link do transmisji na żywo spotkania inwestorskiego Galvo:

Spotkanie będzie również równolegle transmitowane na kanale partnerskim TradingView:

Spotkanie inwestorskie Galvo S.A. autorstwa RelacjeRynku — TradingView

AVA Trade

W imieniu RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym rynkiem kapitałowym i wybranymi branżami do aktywnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu, które daje niepowtarzalną możliwość bezpośredniej rozmowy z zarządami poszczególnych spółek giełdowych oraz inwestorami giełdowymi. Nasze stanowisko targowe będzie oznaczone numerem 4 i zlokalizowane na parterze, nieopodal punktu rejestracji i głównego wejścia – serdecznie zapraszamy do odwiedzin i rozmowy!

O RelacjeRynku.pl:

Jesteśmy poznańską, prężnie rozwijającą się Agencją Relacji Inwestorskich, zbudowaną na wieloletniej pasji i praktycznemu doświadczeniu w obszarze polskiego rynku kapitałowego. Świadczymy profesjonalne doradztwo oraz dedykowane usługi Investor Relations na rzecz wielu podmiotów giełdowych, dbając o jakość i ciągłość komunikacji z pozostałymi uczestnikami rynku oraz mediami branżowymi.

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułIle kosztuje dolar 21.03.2023? Kurs dolara do złotego (USD/PLN) we wtorek
Następny artykułZapraszamy na spotkanie inwestorskie Lukardi S.A. podczas Invest Cuffs 2023
Twórca i Dyrektor Zarządzający RelacjeRynku.pl l Agencji Relacji Inwestorskich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Wycena Spółek Kapitałowych. Inwestor z ponad 15 letnim stażem. Praktyczną stronę relacji inwestorskich poznał sprawując funkcję prezesa zarządu spółki publicznej, notowanej w alternatywnym systemu obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na rynku NewConnect. Autentyczny pasjonat rynków kapitałowych i narciarstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here