Naga MarketsHW_056513 maja w Warszawie odbędzie się LiveTradingDay – wydarzenie poprowadzone przez Birgera Schäfermeiera! Patronem medialnym wydarzenia jest Comparic!

Czym jest LiveTradingDay?

LiveTrading to najwyższa forma pokazu umiejętności tradera. Podczas spotkania z Birgerem Schäfermeierem, zostaną zaprezentowane metody i strategie, wykorzystywane na co dzień przez jednego z najlepszych traderów w Europie. Transakcje będą zawierane na prawdziwym rachunku o wysokości 1 mln euro oraz na „żywym” rynku, czyli na prawdziwej sesji giełdowej.

Czego się nauczysz?

  • Strategie i metody stosowane na kontraktach terminowych oraz parach walutowych;
  • Autorski system zarządzania ryzykiem na poziomie rachunku oraz pojedynczej transakcji;
  • Sposób prowadzenia transakcji od wejścia, przez skalowanie pozycji, po różne warianty jej zamknięcia.

Kim jest Birger Schäfermeier?

To jeden z najlepszych traderów na świecie, który swoją wiedzę przekazuje nie tylko na seminariach warsztatowych, ale poprzez Livetrading, czyli pokaz umiejętności tradera na żywo, na swoim prawdziwym rachunku o wartości 1 mln. euro. Przez ponad 20 lat zarabiał aktywnie na rynkach finansowych, skupiając się głównie na kontraktach terminowych i parach walutowych. Pierwsze akcje kupił w wieku 14 lat, a w czasie studiów spędzał każdą wolną godzinę nad zgłębianiem wiedzy o rynkach.

Jeśli jesteś inwestorem i miałeś już do czynienia z inwestowaniem w akcje, kontrakty terminowe lub Forex, to spotkanie z Birgerem jest zdecydowanie wydarzeniem dla Ciebie.Zobaczysz na żywo jak pracuje jeden z najlepszych traderów na świecie i dostaniesz jego autorskie metody, sprawdzone na prawdziwym rynku i jego własnym rachunku. Zobaczysz je na własne oczy. Możesz nawet zabrać ze sobą komputer i śledzić transakcje na własnej platformie!

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w LiveTradingDay, zapraszamy do rejestracji!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

6 KOMENTARZE

  1. Ma konto milion euro to dlaczego nie zrobi konta pokazowego z depo 10 tys euro i da dostęp poprzez hasło inwestora?Nie zrobi tego, bo to zwykły scam Naciągnać ludzi na kilka stówek i w ten sposób zarabia.

  2. Szkolenia, które prowadzą ludzie odnoszący sukces na rynkach to normalne. Ceny są przystępne bo w większości nie jest to robione tylko dla kasy. Wystarczy popatrzeć w USA, że raderzy zarządzający setkami mln USD również prowdzą szkolenia.

  3. Te płatne live tradingi to jedna wielka ściema. W każdym wywiadzie i zaproszeniu na jakieś warsztaty od kilku lat podkreśla się konto realne za milion euro- milion euro robi wrażenie prawda- to co od kilku lat aktywny trader utrzymuje te milion euro, ani centa mnie ani więcej – dobre sobie. Czego on niby może nauczyć na takich warsztatach? Otworzy pozycję, ustawi stop loss i albo pozycja będzie wygrana albo straci trochę grosza i tyle, takie samo prawdopodobieństwo ma każdy z nas otwierając pozycję, co niby magicznego może przekazać? – nową jakość w interpretacji wsparć i oporów czy 28 klaster fibo, a może nowe odchylenia na wyższe szczyty?
    Pozwólcie, że nie wspomnę już o totalnym hochsztaplerze Marcusie de Maria, ten koleś to dopiero ściemniacz..

  4. Niczego nie przygotujemy, bo nie jesteśmy organizatorem. Konta z milionem euro też nikt Birgerowi nie przygotowywał, sam sobie je przygotował. Kiedy już będzie Pan organizował Live Trading Day z samym sobą, to proszę o kontakt, rozważymy patronat. Pozdrawiam serdecznie :).

  5. Sorry ale jak ten gość jest profesjonalistą to ja jestem kosmitą:) Juz kiedyś miałem przyjemność widzieć jego wynik z owego miliona zaciągniętego z banku…szału nie było, Nawet napisałem do Rogala co to miało być???; Śmiem twierdzić ze jak mi zwrócicie za samolot i przygotujcie takie konto to powymiatam człowieka, ze mu będzie głupio…wiec gdzie ten profesjonalizm. Wpisy po takim jego seminarium były raczej marne. Szkoda czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here