Naga Markets

Zapraszamy na Juwenalia UW. Fundacja Invest Cuffs rozdaje wiedzę na … leżakach!W tym roku oprócz muzycznych doznań, z ramienia Fundacji Expo Invest Cuffs wspieramy organizację jUWenaliów Uniwersytetu Warszawskiego, dostarczając porządną dawkę wiedzy! Geopolityka, sztuczna inteligencja, nowe technologie, kosmos, ESG, impact investing, startupy i innowacje, czy transformacja energetyczna o tym wszystkim możecie posłuchać dziś, na leżakach, między 14:00 a 21:00 na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. Serdecznie zapraszamy!

O TYM CO WARTO W DZISIEJSZYCH CZASACH WIEDZIEĆ

W dniach 12-13 maja trwają jUWenalia Uniwersytetu Warszawskiego. Majowe święto studentów w tym roku wzbogacone jest o dawkę wyjątkowej wiedzy, w tematach, które dziś są ważne, warte uwagi i pozostają w kręgu zainteresowań młodego pokolenia.Kogo będzie można m. in. spotkać? Wystąpią: Marcin Wenus, Jan Sikora, Karol Matczak, Agata Śmieja, Artur Beck, Dorota Matczak, Roza Szafranek, Cezary Andrzejczyk, Ludwik Sobolewski, Jan Szpetulski-Łazarowicz, Paweł Zylm, Magda Andrejczuk, Przemysław Barankiewicz, CFA, Sebastian Zientara, Jacek Piotrowiak, Peter Piotr Góralczyk Goralczyk, Ewa Mierzejewska, Roman Kaczkowski, Joanna Jasinska, Michal Wegiel, Paweł Łaskarzewski, Joanna Mnich, Kam Sobkowicz oraz wiele innych!

Wśród wątków tematycznych pojawią się – geopolityka, gospodarka, trendy ESG, nowe technologie, startupy i innowacje, web3 czy nawet kosmos.

Zobacz pełną agendę wydarzenia!

W sobotnich godzinach wieczornych organizowane będą natomiast wystąpienia o sztuce – zarówno tej namacalnej, offline jak i tej tokenizowanej, w metaverse. Rozmowy o sztuce nawiązują do nocy muzeów, która będzie miała miejsce właśnie w sobotę 13 maja.

Za organizacją merytorycznych wystąpień, debat oraz power speech’y, agendą tematyczną oraz zaproszonymi gośćmi stoi Zespół Fundacji Invest Cuffs, wyspecjalizowany w organizacji edukacyjnych konferencji i targów o tematyce finansowej i inwestycyjnej.

– Możliwość organizacji strefy merytorycznej jUWenaliów jest dla nas ogromną radością. Organizując od lat szereg wydarzeń edukacyjnych w tematyce inwestycyjnej, widzimy jak zmieniają się obszary zainteresowań Polaków w kwestii finansów, inwestycji, gospodarki, biznesu, jak ewoluują wśród osób starszych i młodszych. Obserwujemy jak w dzisiejszych czasach ważne dla osób młodych są tematy, które będą mieć wpływ na życie codzienne i biznes jutra. Stąd też agenda jUWenaliów jest nieprzypadkowa i wyróżniają się w niej tematy dotyczące innowacji, impact investingu, ale również geopolityki, ESG czy obcowania ze sztuką przy wykorzystaniu technologii. – komentują organizatorzy strefy merytorycznej – Marcin Wenus, Prezes oraz Izabela Kozakiewicz-Frańczak, Wiceprezes Fundacji Invest Cuffs.

Wejdź na stronę wydarzenia 

Czekamy na was dziś od godziny 14:00 na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCzy warto powierzać swoje pieniądze innym? Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych
Następny artykułPonad 700 amerykańskich banków może upaść, wynika z oficjalnych danych Fed
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.