Naga MarketsBędziemy ćwiczyć w oparciu o dwa interwały: dzienny i tygodniowy. Nagranie wideo ma charakter pomocniczy za wyjątkiem pierwszych sześciu minut, które można potraktować jako wprowadzenie, ale też podzielenie się refleksją na wybrane tematy teorii analizy price action (w tym przypadku technikę wprowadzania poziomów S/R).

Po wysłuchaniu wprowadzenia zachęcam do samodzielnego wykonywania ćwiczeń z wykorzystaniem pliku power point w którym można na wykresy nanosić notatki, koncepcje zagrań oraz ich wynik. Nie ujawniam rynku ani czasu, lecz mamy do czynienia z jedną z najważniejszych par walutowych.

Osoby korzystające z nagrania powinny mieć świadomość, że niektóre uwagi prowadzącego na temat poszczególnych wykresów mogą być celowo „szumem” informacyjnym mającym na celu wprowadzać bądź w nadmierne granie (ovetrading), bądź w uzyskanie fałszywego obrazu sytuacji technicznej.

Na rynku jesteśmy ostatecznie sami i musimy uczyć się brać odpowiedzialność za każdą myśl, analizę, zagranie oraz ekonomiczny bilans tradingu. Warunkiem takiego podejścia jest rozwijanie zdolności samodzielnego, lecz racjonalnego sądu. Nie wydaje mi się, żeby istniała jakaś droga na skróty, która ominęłaby tą prawdę.

Zapraszam na salę gimnastyczną price action, zapraszam na trening!

Poniżej wideo:

Dodatki:

Interesujesz się Price Action?
Zapraszamy na bezpłatne seminarium PRICE ACTION DAY.
Gdzie i kiedy? 21 października, Warszawa

Zarezerwuj sobie miejscetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here