Naga MarketsZapowiedź V. Specjalistycznej Konferencji M1 w Warszawie 17 i 18 listopadaPrzed nami V Specjalistyczna Konferencja „M1”(SKM1): Akcyjno-Opcyjno-Kryptowalutowa z dodatkiem Geopolityki. Odbędzie się w Warszawie w centrum kongresowo-szkoleniowym Golden Floor Plaza (al. Jerozolimskie 123A) w dniach 17 i 18 listopada 2018r. Konferencja jest organizowana przez grupę traderów znanych w mediach społecznościowych pod marką „M1” oraz przy wsparciu brokera Naga Markets. Wydarzenie zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ wieloletni praktycy rynku prezentować będą wysokiej jakości unikatowe treści inwestycyjne. Wystąpią m.in. Chris Abramowicz, Tomasz Augustynowicz, Marcin Mądrzak, Grzegorz Maczuga, Temet Nosce i wielu innych.


14 prelegentów, ponad 12 godzin wykładów i paneli dyskusyjnych

To bez wątpienia będzie największa konferencja grupy „M1”. W przyszłą sobotę i niedzielę do warszawskiego centrum kongresowego zjadą się spekulanci i inwestorzy z całej Polski by uczestniczyć w dwudniowej, całkowicie darmowej konferencji SKM1.

 • 14 prelegentów;
 • 6 niezależnych prezentacji;
 • 4 panele dyskusyjne: kryptowaluty, akcje, opcje i makroekonomia;
 • Ponad 12 godzin wykładów i otwartej dyskusji z publicznością;

Przez ostatnie kilka miesięcy zgromadziliśmy dużą ilość wysokiej jakości wiedzy i tworzymy strukturę pozwalającą na kolejny  jej “zrzut”. Kameralne wydarzenie, sala pomieści maksymalnie 100 osób. Darmowego obiadu nie będzie, ale za to będzie dużo “darmowej” wiedzy, a do tego okazja, aby wymienić się doświadczeniami z profesjonalistami podczas paneli dyskusyjnych, jak i w kuluarach – komentuje jeden ze współorganizatorów, Temet Nosce.

Dzień 1, Sobota – Automatyzacja handlu, jak szukać przewag oraz panele akcyjno-opcyjne

 • 11:00  – Temetologia: Niezależne spojrzenie na rynek, metody i narzędzia – Temet Nosce;
 • 12:30 – Automatyzacja elementów procesu handlowego – Marcin Mądrzak @FXWARE;
 • 13:30  – Poszukiwanie przewag… – Grzegorz Maczuga;
 • Do 16:00 – przerwa obiadowa;
 • 16:00  – Dyskusyjny panel akcyjny: Budowa długoterminowego portfela spółek akcyjnych – Krzysztof Abramowicz, Jarosław Szeląg @DELTAONE, Daniel Korytko i prowadzący Temet Nosce;
 • 18:00 – Dyskusyjny panel opcyjny: Wprowadzenie i praktyczna użytkowość opcyjna na akcje i kontrakty terminowe – Andrew Andrewson, Paweł Paszkowski i prowadzący Tomasz Augustynowicz z Temet Nosce;
 • Wieczorem – rozmowy w kuluarach.

Zapowiedź V. Specjalistycznej Konferencji M1 w Warszawie 17 i 18 listopada

Dzień 2, Niedziela – Geopolityka, makroekonomia, kryptowaluty i taśma oraz panel kryptowalutowy

 • 11:00 – Prezentacja ekosystemu – Naga Markets;
 • 11:30 – Wgląd w taśmę, obroty przy szczególnym uwzględnieniu delty – Jarosław Szeląg;
 • 12:30 – Stosunki amerykańsko-rosyjsko-chińskie w ujęciu geopolitycznym i geostrategicznym – Jarosław Urbaniak;
 • Do 15:30 – przerwa obiadowa;
 • 15:30 – Dyskusyjny panel makroekonomiczny: Wpływ sytuacji makroekonomicznej na rynki z wyszczególnieniem rynku surowców; – Jarosław Urbaniak, Bogusz Julian Kasowski i prowadzący Temet Nosce.
 • 17:30 – Dyskusyjny panel kryptowalutowy: Sentyment, struktura rynku, szanse i zagrożenia. – Robert Bolt, i prowadzący Dominik Majerski z Temet Nosce.

Organizatorzy podkreślają, iż plan jest ramowy i może ulec lekkiej zmianie.

Zapowiedź V. Specjalistycznej Konferencji M1 w Warszawie 17 i 18 listopada

Podczas V Specjalistycznej Konferencji duży nacisk położymy na strategie gry na giełdzie – będzie dużo o opcjach oraz arbitrażu na kontraktach, poruszymy też tematy geopolityczne. Dla mnie jednak najważniejszy będzie panel akcyjny, który poprowadzę osobiście. Mam nadzieję, że znajdziemy kilka ciekawych typów, które dadzą słuchaczom zarobić. Sam zamysł konferencji M1 wziął się stąd, że brakowało dobrych darmowych konferencji o giełdzie w Polsce na wysokim poziomie wiedzy specjalistycznej, w których nie będzie nachalnej reklamy, w których nie będzie powtarzania 10 raz tych samych haseł czytanych z kartki, w której to prelegenci pokażą swój warsztat i w której duży nacisk będzie na sesję QA i rozmowy w kuluarach. Nie mogę się doczekać, do zobaczenia w Warszawie! – komentuje drugi współorganizator, Chris Abramowicz.

Konferencja zapowiada się niewątpliwie ciekawie. Ilość poruszanych tematów powoduje, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Holistyczne podejście do rynków to cecha SKM1, a każda kolejna wygląda na bardziej rozbudowaną. Poprzednia, IV SKM1 skupiała się na podobnych tematach, zahaczając o kryptowaluty, akcje, handel automatyczny oraz skuteczne metodologie inwestycyjne.

Śledźcie nasz portal pod tagiem SKM1, jeśli nie chcecie przegapić aktualizacji związanych z V SKM1. W nadchodzącym tygodniu ukażą się dokładne opisy prelegentów oraz każdy z nich opowie, jaką wartość dodaną wniesie do zbliżającego się wydarzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here