Naga Markets

Zapomnij o bitcoinie i ethereum. Ten altcoin zyskał 1300% w 2021 r.Bitcoin (BTC) zyskał od początku 2021 r. ponad 60 proc., a ethereum (ETH) ponad 400 proc. Jest jednak altcoin, który znacznie przebił te wyniki. Mowa o kryptowalucie wyemitowane przez giełdę – Binance Coin.

Binance Coin bije BTC i ETH pod względem wzrostów

Wśród trzech największych tokenów cyfrowych pod względem wartości rynkowej, Binance Coin (BNB) znacznie przewyższył swoich dwóch większych rywali, bitcoin i ether.Token wyemitowany przez giełdę kryptowalut Binance Holdings Ltd. zyskuje w tym roku ponad 1300 proc. Jak widzieliśmy na wstępie, bitcoinowi i ethereum daleko do takich wyników.

BNB jest szeroko stosowany na Binance, największej na świecie giełdzie kryptowalut pod względem wolumenu. Jest to również natywna waluta Binance Smart Chain, platformy blockchain, która obsługuje inteligentne kontrakty do wykorzystania w zdecentralizowanych finansach (DeFi) i innych aplikacjach.

Według Arcane Research, BSC zyskał zwolenników jako pretendent do blockchain ethereum, co pomogło zwiększyć zyski tokenowi BNB.

Inne alternatywne kryptowaluty, czyli „altcoiny”, odnotowały znaczne wzrosty w 2021 r., czerpiąc korzyści z eksplozji zainteresowania inwestorów aktywami cyfrowymi i ekspansji ekosystemu kryptowalut.

Solana i Fantom, monety połączone z innymi platformami blockchain, które obsługują inteligentne kontrakty były nawet jeszcze lepsze niż Binance Coin. Solana zyskuje bowiem ponad 11 000 proc., a Fantom blisko 13 000 proc.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: waluty online forex | kurs akcji celon pharma | jsw akcje forum | notowania kryptowalut | kurs pkn orlen | ten square games akcje rekomendacje | pkobp kurs akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


6 KOMENTARZE

  1. Cardano to jest cos w co nalezy inwestowac. 8 kezykow programowania. Binance api jest ok jesli chcesz pisac bota tradujacego.

  2. Kolejny beznadziejny portal typu O2 czy oko press tyle że tu w przeciwieństwie do tamtych nikt się nawet nie postarał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here