Naga MarketsRuszyły zapisy do kolejnej edycji konkursu “Live Trading” organizowanego przez dom maklerski XTB. Po raz drugi traderzy będą mogli zmierzyć się w rozgrywce o łączną pulę nagród w wysokości 60 000 PLN.


Po bardzo udanym konkursie Live Trading z listopada 2016, dom maklerski XTB postanowił zorganizować II edycję. W związku z ogromnym zainteresowaniem, tym razem formuła konkursu będzie otwarta, co w praktyce oznacza, że każdy będzie mógł się zarejestrować i stanąć w szranki z innymi inwestorami.

Początek zmagań już w maju

Konkurs startuje 8 maja, a jego wielki finał odbędzie się podczas konferencji XTB Trading Masterclass w piątek 19 maja w Warszawie. Zwycięzca otrzyma 40 000 PLN, za 2 miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 15 000 PLN, a za 3 miejsce 5000 PLN.

Każdy uczestnik rozpoczyna z kwotą 10 tys. zł realnych środków. Handel odbywa się na najnowszej platformie XTB, xStation 5. Uczestnicy mają 9 dni, żeby osiągnąć najwyższą stopę zwrotu. Do finału, który odbędzie się 19 maja w Warszawie, awansuje 10 najlepszych traderów.

Zmagania zawodników będzie można obserwować na bieżąco na specjalnej stronie konkursowej, gdzie będzie można zobaczyć profile traderów, ich stan konta, otwarte i zamknięte transakcje oraz statystyki efektywności. To świetna okazja, żeby poznać metody inwestycyjne stosowane przez najlepszych uczestników konkursu. Zapisywać można się do 30 kwietnia, jednak organizator zastrzega, że zapisy mogą zakończyć się wcześniej.

Konkurs ma również charakter edukacyjny i ma na celu pokazanie jego uczestnikom, że należy ograniczać ryzyko w swoich inwestycjach. W związku z tym, każdy gracz, którego wartość salda operacyjnego spadnie poniżej 60%, odpadnie z rozgrywki.

DOŁĄCZ DO KONKURSU XTB LIVE TRADING

Udział w konkursie i obronę tytułu zapowiedział już martini_007, który był najlepszy w I edycji, osiągając stopę zwrotu na poziomie 142,02%. Relację z poprzedniej edycji można obejrzeć TUTAJ.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here