Naga MarketsBroker Noble Markets pragnie zaprosić na spotkanie webinarowe, które rozpocznie się 15 maja już o godzinie 11:00. Tygodnik fundamentalny to półgodzinne spojrzenie na najważniejsze wydarzenia minionego oraz rozpoczynającego się tygodnia, pozwalające przygotować do handlu w kolejnych dniach.


Zapisz się już teraz

W trakcie spotkania analiza fundamentalna zostanie połączona z sytuacją techniczną na wykresach wybranych instrumentów. Omówienie aktualności na walutach, indeksach giełdowych oraz towarach pozwoli praktycznie każdemu traderowi właściwie rozpocząć handel w nowym tygodniu.

AGENDA

  • Najważniejsze wydarzenia z ubiegłego tygodnia – Czy gorsze odczyty inflacyjne w USA, doprowadza do większej przeceny dolara amerykańskiego?
  • Najważniejsze wydarzenia w tym tygodniu  – Jak wzrost inflacji bazowej w strefie euro może się przełożyć na działania ze strony europejskiego banku centralnego?
  • Analiza techniczna wykresów
  •  Pytania i odpowiedzi

BIORĘ UDZIAŁ

Tygodnik fundamentalny to cykliczne spotkania organizowane przez Noble Markets w każdy poniedziałek w godzinach przedpołudniowych. Poświęć pół godziny tygodniowo na poznanie najważniejszych wydarzeń i analizę sytuacji technicznej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here