Naga MarketsJuż dziś (czwartek, 20 września) o godzinie 20:00 odbędzie się darmowy webinar w trakcie którego dwóch naszych redaktorów – Adam Rak oraz Krzysztof Wiwatowski zaprezentują swoje spojrzenia na rynek. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną dwa, kompletne systemy transakcyjne oraz omówiona zostanie aktualna sytuacja na najważniejszych instrumentach finansowych. 


Chińsko-amerykańska wojna handlowa, podwyżki stóp procentowych Fed i toczące się rozmowy w sprawie Brexitu. Tyle wydarzeń, które mogą wpływać na ceny walut, surowców czy metali szlachetnych. Istnieją jednak uniwersalne sposoby analizy rynku, które choć może nie gwarantują złapania dołka bądź szczytu to jednak generują jasne sygnały inwestycyjne oszczędzające czas… i pieniądze.

Na czwartkowym webinarze Adam Rak zaprezentuje półmechaniczne podejście do inwestycji z wykorzystaniem strategii Double Bollinger Bands. W tym samym czasie Krzysztof Wiwatowski będzie próbował przekonać uczestników spotkania, że na wykresie liczą się Tylko Dołki i Szczyty. Które podejście do rynku jest lepsze?

ZAPISZ MNIE

W trakcie spotkania omówione zostaną dwa systemy transakcyjne – DBB oraz TDiS, a następnie oba podejścia zostaną wykorzystane na realnym rynku. To spotkanie będzie łączyć ze sobą elementy teorii z jej praktycznym wykorzystaniem.

Nie jesteś w stanie być z nami dziś o godzinie 20:00? Nic straconego! W formularzu rejestracyjnym zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci zapis wideo całego szkolenia!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here