Naga MarketsZapisy w wezwaniu na akcje Work Service zostały przedłużone do 11 majaZapisy w wezwaniu do sprzedaży akcji Work Service zostały przedłużone do 11 maja wobec pierwotnie ustalonego terminu tj. 4 maja, podano w komunikacie.

Work Service z przedłużonymi zapisami w wezwaniu na akcje

W połowie marca GI International ogłosił wezwanie do zapisywania się na 32 329 628 akcji, stanowiących 49,29% kapitału Work Service po cenie 1,45 zł za sztukę. Intencją wzywającego jest wycofanie spółki z obrotu na GPW.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przyjmowanie zapisów rozpoczęło się 4 kwietnia br.

Według aktualizowanego harmonogramu, planowana data realizacji transakcji nabycia akcji to 14 maja, a planowana data rozliczenia – 17 maja 2021 r.

Pod koniec lutego Work Service podpisał umowę ramową z GI International dotyczącą sprzedaży spółek zależnych Industry Personnel Services oraz Work Service International za 29,2 mln zł.

W listopadzie ub.r. akcjonariusze Work Service zdecydowali na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję 28 205 128 nowych akcji, skierowanych wyłącznie do Gi International.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here