Naga MarketsComarch – notowania spółki radzą sobie świetnie w ostatnim czasie. Wszystko zaczęło się od publikacji wyników za trzeci kwartał, które zaskoczyły nawet największych optymistów. 42,5 mln zł zysku netto wobec 18,16 mln zł przed rokiem robi wrażenie, podobnie jak wynik od początku toku czyli 69,68 mln zł zysku netto wobec 22,46 mln zł przed rokiem. Po pierwszym uderzeniu popytu, cena podlegała korekcie. Ostatnie dni pokazują jednak jej zakończenie i ponowny atak na rejon 200 zł.

Zwyżka oparta jest o mocne fundamenty, a także dobre perspektywy na przyszłość, uważam więc, że przełamanie poziomu 200 zł to kwestia najbliższego czasu. Co do wspomnianych perspektyw, warto wspomnieć o dobrym portfelu zamówień oraz o zapowiedziach ze strony ZUS, który zamierz wydać na IT około 1 mld zł w najbliższym czasie. Jest więc szanse, że część z tych środków trafi do Comarchu. Wczoraj pojawiła się najnowsza rekomendacja, w której podniesiono wycenę spółki do 226,90 zł, zalecając kupno jej akcji. Zdaniem analityków, wynika ona z lepszych prognoz na lata 2019-2021. Wydaje się zatem, że przed spółką obiecujący okres.

comarch

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here