Naga MarketsWielton – spółka zaliczyła bardzo udany styczeń. Końcówka minionego miesiąca przyniosła niewielką korektę, która obecnie przechodzi do historii. Cena zaczyna bowiem wybijać poziom poprzedniego wierzchołka co sugeruje jej dalszy wzrost. Spoglądając na wykres tygodniowy, widać że kurs ma otwartą drogę do okolic przynajmniej 8,50 zł. Właśnie tu wypada linia trendu i poziom poprzedniego dołka. Warto także zauważyć, że w obecnym trendzie mocne korekty mieliśmy zawsze w pierwszych miesiącach nowego roku.

Tym razem zwyżkę wspierają także fundamenty. Duże obawy związane były z rynkiem brytyjskim, jednak spółka niedawno przekazała bardzo pozytywne dane w tej sprawie. Spółka zależna Lawrence David sprzedała ponad 3 tys. szt. naczep i zabudów, osiągając 8% udziału w brytyjskim rynku po trzech kwartałach 2019 roku. Wczoraj Wielton pochwalił się także wzrostem o 21% produktów dla rolnictwa w ubiegłym roku. Po za tym, spółka stoi przed szansa wejścia także na rynek japoński. Wydaje się zatem, że w najbliższym czasie pozytywny sentyment do spółki powinien się utrzymać.

wielton

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here