Naga MarketsVRG – spółka znana wcześniej pod nazwą Vistula, opublikowała wczoraj miesięczny raport sprzedażowy. Wynika z niego, że w listopadzie przychody firmy wyniosły około 97,8 mln zł i były wyższe niż rok temu o ponad 46%. Narastająco od początku roku przychody grupy wyniosły około 909,8 mln zł, co oznacza wzrost rok do roku o około 38%. Przychody ze sprzedaży zrealizowane w segmencie odzieżowym wyniosły w listopadzie około 66,2 mln zł i były wyższe o około 58%. Narastająco od początku roku przychody w tym segmencie wyniosły około 573,2 mln zł i były wyższe o około 53%. Przychody ze sprzedaży detalicznej w segmencie jubilerskim wyniosły około 29,2 mln zł i były wyższe niż przed rokiem o około 32%.

W ujęciu narastającym wartość przychodów w tym segmencie wyniosła około 302,5 mln zł i była wyższa o około 22%. W listopadzie oraz od początku roku, spółka notuje także wyższe marże niż rok temu. Kilka dni temu pojawiła się najnowsza rekomendacja dla spółki. Autor obniżył wycenę do 4,50 zł. Zdaniem analityków, ostatnia kolekcja nie została przyjęta najlepiej co przełoży się na spadek sprzedaży w markach Vistula i Bytom. Poprawa ma nastąpić w przyszłym roku i to praktycznie we wszystkich segmentach działalności. Na wykresie mamy ruch w kierunku głównego wsparcia w rejonie 3,60 zł.

vrg

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here