Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

W kolejnym dniu nie odnajduję okazji do zagrania zgodnie z naszym systemem. Z otwartych transakcji, nastąpiła chyba poprawa na akcjach PEKAO. Propozycje czytelników: Lentex złapał SL, nie było to zagranie do końca zgodne z systemem. Druga z propozycji czytelników – KGHM nadal jest w grze. Dzisiaj dwie spółki, które warto obserwować.TVN – spółka wybiła niedawno ważny opór w postaci poprzedniego szczytu. Trwa silny trend wzrostowy. Aktualnie mamy do czynienia z początkiem ruchu korekcyjnego. Dobrym miejsce aby przyłączyć się do trendu jest wsparcie okolic 17 zł czyli poziom dwóch poprzednich wierzchołków. Patrząc na poprzednie korekty w tym trendzie, mniej więcej jej zasięg powinien osiągnąć poziom 17 zł, przy którym postanawiam zaczekać.
tvn

Amica – jest to trochę gorsza propozycja od TVNu. Wykres nie wygląda aż tak ciekawie, choć w długim terminie mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Kluczowe jest wsparcie w postaci dwóch poprzednich dołków, od którego następowały silne odbicia w górę. Tutaj także trwają spadki, wyglądające na dość słabe i mało dynamiczne. Jeżeli cena sięgnie wsparcia, bliżej przyjrzę się tej spółce.
amica

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here