Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trakcja – spółka od początku roku traciła już około 50% i podobnie było w ubiegłym roku. Mamy więc za sobą bardzo głęboką przecenę, sięgającą historycznych minimów z 2013 roku. Może to nieco dziwić, biorąc pod uwagę spore inwestycje na polskiej kolei. Od połowy maja spadki wyhamowały i pojawiły się wysokie obroty. Obecnie przekłada się to na odbicie, które wczoraj sięgało 11%. W sumie od początku lipca kurs rośnie już o niemal 30%. Wczorajsza zwyżka ma związek z informacjami o podpisaniu kontraktu z PKP Polskie Linie Kolejowe dwóch umów na zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach projektu Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Wykres wskazuje, że cena zmierza do okolic 4 zł. Wybicie tego oporu mogłoby rozpocząć nowy trend wzrostowy. W wydanej w połowie czerwca rekomendacji analitycy DM Noble Securities wycenili spółkę na poziomie 4,70 zł czyli nadal o około 30% wyżej niż cena rynkowa.

 

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here