Naga MarketsTen Square Games – podczas czwartkowej sesji światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja DM BOŚ, w której podniesiono wycenę dla spółki z 205 zł na 252 zł, zalecają trzymanie akcji (wcześniej „kupuj”). Powodem podwyższenia wyceny miała być publikacja przez spółkę wstępnych wyników za IV kwartał. Na ich odstawie, autorzy raportu podnieśli prognozy całoroczne do 73,2 mln zł przychodów, a na kolejne 2 lata także o około 20%.

Silnie nadal mają rosnąć przychody z gry Fishing Clash, a ponadto gra ma otrzymać certyfikację na system Android w najbliższych miesiącach, co dodatkowo zwiększy przychody. Powodem dość skromnej wyceny, mimo skuteczności spółki w generowaniu przychodów, jest to, że spodziewany jest słabszy wynik za I kwartał w ujęciu kwartał do kwartału. Powodem mają być wysokie nakłady na marketing. Słabszy wynik może więc wywołać korektę. Na wykresie mamy nieustający zrost ceny i nowe maksima.

teen square games

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here