Naga MarketsTen Square Games – spółka zanotowała kilka z rzędu wzrostowych sesji z narastającymi obrotami. W dobrym stylu doszło do wybicia poziomu poprzedniego szczytu, co oznacza wyjście na nowe historyczne maksima. Trend wzrostowy trwa w zasadzie od samego debiutu spółki i wydaje się, że nadal są powody do jego kontynuacji, mimo że jeden z funduszy poinformował niedawno o zmniejszeniu zaangażowania w akcjonariacie. Główny powód wzrostów to utrzymywanie świetnych wyników.

Wczorajszy raport za czwarty kwartał pokazał 78,4 mln zł przychodów wobec 68,1 mln zł kwartał wcześniej. Co ciekawe, aż za 86% przychodów odpowiada gra Fishing Clash. Wydaje się, że możemy spodziewać się także mocnego raportu rocznego, który poznamy 23 marca. Ostania rekomendacja, której wycena nie została jeszcze osiągnięta zakłada poziom docelowy przy 233,40 zł czyli niewiele wyżej niż cena na wykresie.

tsgames

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here