Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Tauron – drugi dzień dynamicznych wzrostów za nami. Czekam na przełamanie linii szyi, gdyż liczę na formację podwójnego dna, która może aktywować się jeszcze dzisiaj. Szerzej pisałem o tym we wczorajsze analizie.

tauron

Getin – kurs porusza się w dość gładki sposób tzn. bez niepotrzebnych gwałtownych wahań, co bardzo cenię. Wczoraj miała miejsce obrona lokalnego wsparcia, powstała formacja objęcia hossy. Mimo to nie jestem na 100% przekonany co do tej transakcji. Tak naprawdę wsparcie może rozszerzyć lub poprowadzić trochę niżej. Dlatego wstrzymam się, choć przestrzeń do wzrostów jest naprawdę ciekawa i to w zasadzie bez żadnych przeszkód aż do okolic 2,40 zł. Na minus działa także długoterminowy trend spadkowy.

getin

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here