Naga MarketsT-Bull – spółka jest jednym z niechlubnych wyjątków w branży producentów gier i jej notowania wyraźnie odstają od liderów branży. W piątek spółka opublikowała wyniki kwartalne. Od początku roku zysk netto sięgnął 0,82 mln zł. Jest to nieznacznie gorszy wynik niż przed rokiem. Na poziomie operacyjnym zanotowano nawet stratę. Także niższe okazały się przychody, które wyniosły 1,64 mln zł, wobec niemal 2 mln zł przed rokiem. Przecena notowań może nieco dziwić, gdyż zarząd dobrze ocenił wyniki.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Po za tym w tej branży wycenia się raczej przyszłość, a tu ważne premiery są dopiero przed nami. Niebawem ma zadebiutować gra „Top Speed 2” czyli druga część jednej z najlepszych i najbardziej zarabiających gier spółki. Warto podkreślić, że grę pobrano już ponad 40 mln razy. Na wykresie cena dociera do poziomu historycznego minimum, gdzie można wyznaczyć poziom wsparcia. Na razie jednak niewiele wskazuje na rosnącą aktywność kupujących, mimo że dwie ostatnie świece wyglądają obiecująco.

tbull
źródło xStation 5

Zobacz także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here