Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Synthos – wykres tygodniowy obejmujący kilka ostatnich lat wskazuje na to, że cena znalazła się na kilkuletnim wsparciu, którego upadek mógłby oznaczać spore problemy. Piszę o tym, gdyż na wykresie dzienny pojawia się pewna techniczna okazja…

synthos 1Na D1 od trzech miesięcy trwa konsolidacja. Jest ona na tyle szeroka, że można na niej zarobić. W ostatnich dniach, przy wysokich obrotach dochodziło do naruszania poziomu minimum konsolidacji. Cena zamknięcia dnia nigdy jednak nie wypadła poniżej, pozostawiając długie, dolne cienie. Może to wskazywać na trwającą obronę tego wsparcia. Jeżeli mam rację to kurs powinien odbić choć na krótki termin do góry. Zagrywamy więc pod fałszywe naruszenie wsparcia.
Kupno: 3,63 zł SL: 3,54 zł TP: 3,90 zł – RR 1:3

synthos 2

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here