Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Synthos – pod koniec piątkowej sesji spółka wybiła trójkąt wskazujący na kompresję ceny. Niedawno mieliśmy do czynienia z podobnym scenariuszem. Wydaje się, że jest pewien sygnał poprawy, którego celem będzie najpierw wzrost na 4,60 zł. Jeżeli poprzedni wierzchołek zostanie wybity będzie już bardzo blisko do zrealizowania naszego TP na 4,73 zł.

synthos

Wawel – w piątek pojawiły się znacznie wyższe obroty niż w ostatnim czasie. Kurs jednak niewiele się zmienił. Jest to nie do końca jasna sytuacja, ale wydaje mi się, że wzrost obrotów i utrzymanie ceny na tygodniowym maksimach jest pozytywnym sygnałem. Coraz bliżej jestem twierdzenia, że opór został wybity i kurs powinien wzrastać aż do 1250 zł. Myślę, że jeżeli pojawi się jakaś ciekawie wyglądająca korekta to możliwe będzie zagranie.

wawel

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here