Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Synthos – wczoraj spółka zaliczyła kolejną spadkową sesję i obecnie cena znajduje się poniżej wsparcia jakie tworzyły wcześniejsze dołki. Wydaje się, że trend wzrostowy trwający od połowy ubiegłego roku należy już do przeszłości. Obecnie najbliższym wsparciem zdaje się być linia trendu, przebiegająca w rejonie 4,20 zł.

Na wykresie tygodniowym, dynamika spadków wygląda groźnie. Trudno więc przypuszczać aby nagle cena zaczęła rosnąć. W okolicach 4,30 zł mamy szczyt z 2013 roku, więc jest to jakieś wsparcie. Jeżeli jednak nie pojawi się tu żadna reakcja popytu, wydaje się że kolejnym celem podaży mogą być okolice 3,90 – 4 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułERG [ERG], Marvipol [MVP] – Gorące spółki dnia 14.06.2017
Następny artykułOpcja na dziś – CALL na EURCAD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here