Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Synthos – wczoraj odnotowaliśmy niezłą sesję zakończona na dziennym maksimach przy udziale nieco wyższego wolumenu, który utrzymuje się od 3 dni. Cena atakuje obecnie opór w rejonie 4,15 – 4,20 zł. W poprzednich podejściach nie było widać większej wyprzedaży, dlatego jest szansa aby sforsować tę przeszkodę i już nad oporem szukać możliwości zagrania.

Te artykuły również Cię zainteresują
synthos-1

Na wykresie tygodniowym widać, że notowania od ponad 4 lat układają się w umiarkowanie spadkowy kanał. Wybicie oporu mogłoby więc oznaczać wzrosty do okolic górnej krawędzi, a więc w rejon 4,50 zł. Na razie jednak czekam na wybicie.

synthos-2

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here